Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hawnin

    tag

    válasz lumpen #11043 üzenetére

    Hali!
    Erre csak annyit tudok neked mondani hogy konkrétan bárkivel megesik hogy belenyúl 1-1 rossz darabba illetve az is hogy tökéletes darabot kap kézhez.

    Maga az Y510P véleményem szerint eléggé strapabíró jól össze van rakva, eléggé masszív, de persze ha le ejted vagy oda ütöd valamihez keményen ugyan úgy megérzi mint más számítógép.

  • Balazs255

    újonc

    válasz lumpen #11043 üzenetére

    Szia!
    Egy y500-as géppel van tapasztalatom, már több, mint 2 éves, egyetemistaként vettem, 3D tervező alkalmazások futnak rajta, na meg elég sok játék :) A tapasztalatom az, hogy a mostani új játékokban is helytáll, ha ki tudsz egyezni egy minimális grafikai butítással (1920x1080, a GT650M SLI konfiggal). Az én gépem szerencsére gyakorlatilag hibamentesen működik, most fog megtörténni rajta egy komolyabb takarítás+ újrapasztázás, szigorúan gari lejárta után. A GT650M-mel szerelt gépek nem melegszenek túlzottan, hosszabb játék alatt persze dolgoznak a ventik, de teszi a dolgát a cucc. A korai szériák gyengéje volt a touchpad, de az enyém, ami 2012 decemberben érkezett Mo.-ra már a javított verzió szerencsére, de egy használt gép esetén ezt gyorsan le tudod csekkolni. Az egyetlen hiányossága számomra a gépnek az átlagnál gyengébb wifi kártya, de ezt betudtam a full aluminium burkolatnak, és csak gyenge hálózatok esetén érződik. Összességében egy nagyon jól összerakott masina, a billentyűzet, a hangszórók is nagyon jó, a kijelző pedig gyönyörű :)
    Remélem tudtam segíteni :)

    Lenovo y500, HyperX Cloud, Logitech G100

Új hozzászólás Aktív témák