Új hozzászólás Aktív témák

  • M.T.

    senior tag

    válasz kacsip #637 üzenetére

    Hát szerintem ez laptop, és helyzetfüggő egy biztos ártani nem árt ezért nem is érdemes a legdrágábbat venni nekem pl egy kínai van már lassan 2 éve még a másik laptophoz vettem 1500Ft volt postával kicsit morog a motorja halkan de nem igazán hallani csak ha nagyon csend van és rákoncentrál az ember.
    Ezt amit írtam azért ajánlottam mert usb hubbal nem olyan vészes az ára főleg, hogy nem teljesen műanyag mint az enyém.
    Asszony unokaöccsének pedig Acer laptopon olyan 8-10 fokot is levesz a laptophűtő, hűtő nélkül nem is tud játszani mert akadozik neki ahogy throttlingol a cucc.
    A régi laptopomon talán 1 max 2 fokot segített nem volt az alján semmi ahol bemehetett volna a levegő, itt meg van hol bejutnia de nem néztem még nélküle.
    De ha 2 foknál többet segít az sem rossz hosszú távon majdnem minden laptopot a melegedés tesz tönkre...

    U.I.:
    Ez a proci 105 Foknál vesz vissza és 107nél kapcsol le a védelem ezt nem igazán szeretném sosem elérni, eddig kb 5 óra Crysis3 után 1x elérte a 90 fokot de a grafikon szerint nem sokáig inkább 85-87 fokos volt végig.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák