Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    válasz Ghoula #5581 üzenetére

    Én csak annyit írtam, hogy olvastam valahol. Utána fel is tettem a kérdést, hogy ki mit tud a dologról. Mindig mindent elolvasok az adott témával kapcsolatban. Egyébként ki tudja....azon a fórumon ő a helyi Ghoula vagy Spyduck...

    Őszinte leszek...csak rángatom a vállam erre a turbo boost dologra mert...nyilván a Lenovo-nak megvolt az oka arra, hogy leszabályozza. Ettől eltekintve...erős a gép. Én biztos nem állok neki játszani throttlestop-pal, hogy menjen rendesen.

    Amúgy felraktam ezt az új beta drivert amit kidobott az nvidia. (Gondolom a mantle meg a bf4 miatt) ...és bf4-ben akármit csináltam a a vga-kat nem tudtam 85 fölé sütni magasabb beállítások alatt sem. Bár a bf4-hez is jött peccs szóval az is közrejátszhat. Vagy csak olyanja volt....

    (#5586) tpv 8.1 indítás nálam is érdekes....Nálam csak szimplán tetű lassú... Van, hogy fekete képernyő és csak várok és várok. De van, hogy pikk pakk beugrik. Szerintem valamelyik lenovo-s illesztőprogram miatt lehet, mert friss telepítés után zsupsz beugrik a win.

    (#5572) alador Szerintem kifejezetten tervezgetni, Photoshoppolni és renderelgetni létezik ennél jobb választás is.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák