Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz maximilian4 #16757 üzenetére

    Igen. :K

    Ha az ember kijelzője relatív alacsony input lag-os, használható is. Nem vettem észre, hogy a natív HDMI 1.4-hez képest játék alatt nagyobb lenne a lag-em. Erre mérni kellene egyet, majd valakik megteszik, bár az is valószínűtlen, hogy 4K-ban akarjon valaki egy 1050Ti-vel játszani. :)

    Mindenesetre én a CS: Source-t kipróbáltam 4K60-on, lag nem volt (tv-n minden fiszfasz off-ba, ahogy illik), viszont a célkeresztet nem láttam rendesen annyira pici volt. :D Kvázi-játszhatatlan.

    Starcraft II valami elképesztően nagy terület, mókás. fps hát nem a világvége, de játszható.

    BF4 4K ultra űűűh. Low-ban jó, mediumban már kevésbé. Cserébe csak a HUD tűéles finom és utal arra, hogy 4K-ban vagyunk, a környezet textúrája és úgy minden nem túl szép butítva. Scaling sem segít ezen.

    De Photoshop-ra elképesztő élmény, mennyi tér van. Egy napot ültem biztos a tv előtt a motyóval, végül úgy elgémberedtem, hogy oké ennyi volt. :D

    De ha lesz a közeljövőben valami fullhd-nél erősebb monitorom képnézegetésre, kidolgozásra, stb. akkor ígéretes, hogy van még fentebb.

    POKE 16017,44 ..... SYS 2077

Új hozzászólás Aktív témák