Új hozzászólás Aktív témák

  • Hurkaleves

    őstag

    beújítottam egy Y700 15ISK-ra. i7-es verzió. egyszerűen atom jó! fogásra, nyomorgatásra, kijelző kihajtásra, és ez a gumis szerű könyökrész is javult. a repedős zsanéroknál (ahogy az Y50-ben volt) végig egy vaskos fém rész lapul (magnézum ha jól tudom) megerősítésként! nagyon patent. kijelző 5-ös! a fedő üveg kifut kávaszélig, csinos! bár ilyen félmatt valami, de nem zavaró. hangzás javult, szuperul szól! és a kritikus pont a hűtés is nagyon sokat javult! egy-két gyors példa: cinebench15->végig tudta tartani a turbó értékeit (663 pontot hozott), az Y50 kb. 30mp után betrottyolt alap órajelre (ez a jelenség általánosítható). metro 2033 hűtőpaddal GPU 58-60 fok CPU: max 50 fok. bámulatos! majd még tesztelem mással is, csak gyorsan most eddig jutottam. a melegedés így hogy a cpu-gpu átkerült az alaplap másik oldalára (ésszerű lépés volt nem tudom mi tartott eddig) a numerikus billentyű alatt melegszik és ott is csak mérsékelten. a wasd részleg hüvös. királyság.
    játék erőben szintén csak a metro-t tudom felhozni (egyelőre) aholis high beállítás mellett sokkal jobban tartotta a 60fps-t (vsync-on). részemről teljesen rendben van!
    ha van kérdés nyomjátok!

Új hozzászólás Aktív témák