Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • panaro

    csendes tag

    válasz Lenovo #223 üzenetére

    Köszönöm a segítséget!

    Különösen, hogy az én ismereteim, pontosabban a tapasztalataim a hiányosak, hogy mi a látványbeli különbség a fényes és a matt kijelző között. A jelenlegi Gericomomnak egész jók a színei és elég nagy a betekintési szöge, de nem tükröződik, kikapcsolt állapotban is legfeljebb nagyon homályos képet ver vissza. Használtam viszont egy munkahelyi Thinkpad-et vagy öt éve, igazi ''spártai'' munkagép volt: elég gyenge színek, nagyon kis betekintési szög. Ezt - amikor megvettem a mostani gépemet - utólag annak tudtam be, hogy régebbi típus. Most, amikor az antiglare-ről olvastam (hangsúlyozom, csak olvastam!), ez a képminőség ugrott be, és ''megborzongtam''. Természetesen személyesen járok majd utána a dolognak, de sajnos egyelőre még nem volt időm arra, hogy szemügyre vegyem a gépeket ''testközelből''. :(((

    Ami biztos, hogy nekem nem folyamatos munkára kell, hanem házi gépnek: néha munka is persze, de főként családi fotók lapozgatása, szerkesztése, internet, email, zene, néha egy-egy film vagy nagyon néha játék. Van hogy az egész család egyszerre nézné a fényképeket rajta. És nagyon ritkán használom folyamatosan egy-két óránál többet. Van, hogy napokig be sem kapcsolom.

    Szóval minden jó tanácsot szívesen veszek!

Új hozzászólás Aktív témák