Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sipi

    addikt

    válasz DeusHun #1050 üzenetére

    Ha backup-pal mented el, az nem a rejtett partícióra kerül, hanem a merevlemez látható, de elrejtett részére. Az eredeti, gyári oprendszer van a rejtett partíción.

    Készíthetsz egy szűz OS-t, felrakod rá a legújabb drivereket, stb. Ekkor elmentheted pl. ghosttal, ami bitról bitre ugyanaz, egy nagy darab képfájl. (A mérete természetesen csak akkora, amennyi adat ténylegesen van a vinyón, az ürest nem menti. S tömöríthetsz is rajta.) Vagy használsz backup-programot, és elmented az adatokat valahova.

    Mindkét esetben érdemes külső helyre (CD, DVD) menteni. A ghost-képfájl hátránya, hogy többnyire nem állíthatsz vissza belőle fájlokat, csak a komplett rendszert. A backuppal mindkettőt lehet. (Bár azt nem tudom, az RR-ben lévő backupot használva, ha üres vinyóra állítasz vissza, bootolható lesz-e a kapott Windows. Valószínűleg igen, de nem ismerek olyat, aki ezt is kipróbálta volna.)

    Bocs a rizsáért, de igazság szerint nem értem a hsz-ed elejét. :)

    Sipi

    Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

  • bircsi1988

    csendes tag

    válasz DeusHun #1050 üzenetére

    Szevasztok srácok!

    van egy N100-asom, és az a bibi,hogy a teljesen újraakarom telepíteni! Feltettem rá egy Xp progot, de aztán olyan hibákat csinál, hogy nem lehet hibernálni, és marhalassú lesz! Persze van benne 2.5Gb ram...NEM lehet lassú...Namármost...mivel FULL-kezdővagyok a tip-top terén, hogyan lehet ezt megvalósítani?Mert olvastam,hogy a lenovo gomb megnyomásával ezt meg azt lehet tenni, de én a szerény nyelvtudásommal nem jöttem rá,hogy újralehet-e húzni....Arra viszont rájöttem,hogy nem csináltam biztonsági mentést, mivel soha nincs elég helyem!!!Most jelenleg egy Extended Xp prof van fent,és az indításnál érzékeli a service01-es partíciót! Meg érzékel egy XP home (gyári) rendszert, és érzékeli ezt az extendedet! És ha az XP-t akarom indítani, akkor kiírja hogy hiba, és valamit hiányol! Igazából semennyire NEM piszkáltam! De nincsen kedvem teljesen fullosan újratenni az összes szarságot! :( :( :(

    Kérem aki tudja mit lehet tenni, az írja meg úgy,hogy egy kezdő is megértse! :)) BIG THX :W :W

Új hozzászólás Aktív témák