Új hozzászólás Aktív témák

  • cherockee

    aktív tag

    látom fentebb kibomlott az örök vita linux vs. windows, meg persze a terméktámogatás kinek a felelősége, de egyetértek a lenovo nick-es kollegával, nekem egy C100asom van 1 hete, a recovery rendszer szerintem frappáns, amugyis ghostot használtam eddig minden munkaállomásomon, ugye laptopon is jó lenne a gyors helyreállás, és lám ingyen megvan:). szerintem amugyse drága a lenovo 3000 széria, főleg ha a szoftvereket számoljuk...de az is igaz, hogy ha valaki ezeket nem használja, vagy az egész xp-t nem akarná, nem sok lehetőség van ezt az árba bele-nem-számíttatni...és a linuxos notik nagyrésze tényleg illegal xp-t kap egy percel eladás után.
    megjegyzem, a gyári programok nagyrészét én se fogom használni, xp és a recovery rendszer mellett (ezt is csak dvdre kiirom, ha kell ottlegyen tatyóba, particiót meg törlöm) csak a google toolbar volt ami nekem kellett, de ez az én igényem...dvd-zene lejátszók ötletes hogy vannak hozzá, nem is rosszak, legalább van. nem brand empty noti...

    mellesleg érdekelne hogy van e valaki még aki c100ast használ, tudtok e valami okosságot, ami érdekes lehet számomra, stb...igy 1 hét használat után nagyon megkedveltem, csak pár aproság van, de az minden gépnél - portok helye, mégiscsak xga, wxga jobb lett volna, ramot még nem vettem bele (512 se kevés, de rajzolni szeretnék...), user converted from trackpoint to touchpad:), meg persze még finomhangolom a programkörnyezetet (hard-XP-mod hobbizós vagyok...)...

    mellesleg 200e-ért egy ilyen gép szerintem jó vásár volt, a lenovo mégse acer:).

Új hozzászólás Aktív témák