Új hozzászólás Aktív témák

  • AshA

    csendes tag

    Kedves fórumozók!
    Így végigolvasva a fórumot nem találtam hozzászólást, amiben vki játékkal kapcsolatos tapasztalatait leírta volna tudom, hogy ezek a gépek nem játékra készültek, de laptopvásárlás előtt állok és hp nx6310 helyett inkább lenovo-t szeretnék.(ha rossz döntés szóljatok!).No, a lényeg, hogy játszani is akarok vele.Mivel 160k alatt gondolkodhatok ezért csak a c100, és a c200 celeronos verziója jöhet szóba.Nem sikerült még döntenem, de jobban hajlok a c100-as felé, az akksi időtartama, és a kékfog miatt, de sajnos ez sem minden c100-asban van.Fontos lenne, hogy még 4-5 évig használható legyen irodai alkalmazásokra.Nem tudom, hogy megéri-e az ujjlenyomytolvasó, a hozzá járó robosztus gyenge akksis gépet...nos szóval még én sem düntöttem, ez lenne az egyik dolog amiben segíségeteket kérem.A másik: a fórum elején linkelt vidikártya tesztekben láttam a kb teljesíményét, csak az az egy baj van vele, hogy nem tudom a tesztgép adatait, tehát ha valaki játszott lenovo 3000 c100 és\vagy c200(a celeronos változat) gépén kérem írja meg mi volt a legjobb, amivel játszott. A legfontosabb a Need for Speed külömböző részei lennének.Melyik volt a legutóbbi amit még vitt a gép stb.Ja, és az akksiról még annyit, hogy hasonló-e az élettartamuk, mint at IBM-eknek?
    Kösz mindent! :R

    rendezödni látszik a szexuális életem... napok óta megb*sz az unalom

Új hozzászólás Aktív témák