Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    Gondoltam felélesztem ezt a topicot, mivel egy pokol kezd lenni ez az egész helyzet. Lejárt az egészségügyi alkalmasságim(egy bírság után tudtam meg, nem tudtam hogy ott is van lejárati dátum, mindig az okmány elejét néztem, amin 2014 állt), így február elején beadtam a jogosítványomat megújítani. Mivel külföldön élek már fél éve, így le kellett adnom a kártyát is, ugye személyes átvételre nincs lehetőségem, és csak így postáznak. Meg egyébként sem vezethetnék azzal a papírral itt kint, amit kaptam az irodától. Szóval, 30 nap a határidő, de eddigi ismerősök mind 1, max. 1,5 hét alatt megkapták az új jogsit. Nekem már pontosan 3 hete csúszik, pedig autó nélkül itt majdnem lehetetlen boldogulni, másokra vagyok utalva teljes mértékben. A 30 napos keret az 30 munkanapot jelent? Csak mert pont nem rég jelent meg egy cikk egy ilyen kálváriáról, mivel szeretett anyaország épp most áll át a domborított jogosítványra, csak szokás szerint nem állnak a helyzet magaslatán. A cikkben(érdemes elolvasni) egyenesen lesz@rják a hatályos törvényeket(de ebben már nem látok nagy újdonságot), és bőven a határidő utánra ígérték meg az új papírt.

    Jelenleg kezdek oda eljutni, hogy nem érdekel a dolog, és autóba ülök. Pont autóvétel előtt állok, és 16 mérföldre nem tudok arrébb menni, hogy megnézzek egy olyan vasat, amit megvételre érdemesnek tekintek, mert a bürokrata nyomorékok megint csak a seggüket vakarják.

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák