Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz #75376384 #56841 üzenetére

    Na akkor erre még azért mert kezd nevetségesbe átmenni:
    Hátha harmadjára átmegy amit mondok! ;)

    Segítek: nem lesz cikk mert se te se más nem ment innen cikket íratni, gyanítom. Élőlánc is kicsit nagyobb problémák miatt alakult ki nemrég.. és mennyire nehezen! Akkor biztos abból lesz valami ha nem kapni Mikulásszánt 2 hónapig.

    Ne sarkítsunk már ennyire! Te fogalmaztál úgy, hogy soha, sehol nem volt senkinek gondja belőle. Ennek nincs így ebben a formában semmi alapja. Jóval kevesebb, mint amit én írtam: hogy volt már akinek biztosan gondot okozott (emberi léptékben, nem 2 évre levetítve). Itt is volt a topicban nem egy eset. Kapott később: lehet. Addig meg hajtotta, várt rá, elment messzebb és drágábban jutott. Ezt nehéz letagadni.

    Ez most kicsit olyan mint az értelmes élet, nem láttuk tehát nincs. Szerinted. (vs picit tudományosabban: k*va nagy a világegyetem tehát tuti van!) Aztán van még egy csomó dolog amit nem láttunk mégis létezik... de a vicc hogy nem kell messzire menni.
    Ha vett bárki jófogáson áron felül pl. a fenti szánból akkor gyanítom neki nem jutott máshogy. Vagy valamiért neki az nem volt megoldás, hogy májusban megvegye.

    ps: Mi lett falconjaiddal ill. halloweeni minifigekkel? Megvannak?
    (Többiek: kinek nem jutott még falcon, pajzs, etc... ? Már senki nincs? :) )

Új hozzászólás Aktív témák