Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Throme

    veterán

    válasz maross #48078 üzenetére

    Hajrá ! :)
    Mondjuk én nem bagóra gondoltam, hanem olyan árra, amin még épp el lehet adni és a "piac" még hajlandó kifizetni...

    [ Szerkesztve ]

  • sb

    veterán

    válasz maross #48078 üzenetére

    Ez azért nem jó irány szerintem. Ennyi erővel adhatták volna 3x áron és feleannyit gyártanak. Még úgy is jó (jobb) nekik. De ez hosszú távon semmi jóra nem vezet.

    @HUN_Sector
    A forrás a nemzetközi fórumok, a saját és legos környezet tapasztalata, valamint egy ismerősnek egy lego anyagmérnökkel folytatott eszmecseréje
    Én max 1-2 cikket olvastam, szóval te bennfentesebb vagy akkor.

    Viszont engem érdekelne akkor részletesen mit lehet erről tudni mert nekem továbbra is ellentmondás. A szétmálló műanyagot nem hinném, hogy kérte bárki/EU. Ha meg nem ez volt a cél, de a valóságban ide jutunk... ráadásul 5-10 éven belül akkor az elég gyorsan fail ágra fut a sztori.

    De szerintem így még Lego-n belül is, nem csak szabályozói oldalról. Ha ennyire keveset bírna szerintem rengeteg elégedetlen vevőt generálna.

    Ill. most így már az sem tiszta nekem, hogy az új, várt anyagokról beszélünk vagy már használtakról? Én azt hittem azokról amikre várunk, de tapasztalatról ill. múlt időről is írsz.
    Az volt téma eddig is, hogy csökken a minőség és/vagy anyagvastagság pl. de a cikkek alapján én úgy tudtam épp az a gond, hogy még mindig olaj alapon vannak, sima (még csak nem is újrahasznosított) műanyagból. Az csak a nagy terv lenne még, hogy másra váltsanak, nem? :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák