Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz kbalage2 #44530 üzenetére

    Szerintem ez egyértelmű (lenne) annak aki fél percet elgondolkodik a témán. De nem szoktak... éppúgy, ahogy a megítélés is tök szubjektív. Sokan nem tudnak egyéni preferenciáktól elszakadni ill. megkülönböztetni a tényszerű dolgokat a saját ízléstől. Előbbiről is lehet értelmesen beszélni úgy, hogy utóbbival is rendelkezik nyilván mindenki. Emiatt lesz ugyanarra a videóra mindkét tábor. De szerencsére azért "középen" is vannak elegen akik helyre tudják tenni a reális értékelést, abszolút és szubjektív mércéket... ami pl. a te csatornád egyik értéke is szvsz. Minden nem tetszhet senkinek, mégis lehet róla normálisan értekezni.

    Visszatérve az időre: nekem már az is soknak tűnik ami 1-2 videóra elmehet. Amikor pedig akár heti 3-4 nagyobb szettet is kiraktok az asztalra akkor már azon gondolkodom, hogy ezt összerakni is fájó lehet (persze csak azért mert van más feladat is, amúgy nem :D ). Nemhogy tartalmat gyártani utána belőle...

  • ZsZso

    Közösségépítő

    válasz kbalage2 #44530 üzenetére

    És akkor gondolom, ráadásul még van egy nyomás is amit az idő múlása okoz. Egy Youtuber írta, hogy ha egy játékot nem mutat be a megjelenése napján, akkor pl. hatalmas összegeket bukik. Rá is ment az egészsége, nehéz volt kiszállni és elengedni a dolgokat.
    Feltételezem, hogy itt sincs nagyon másképp.

    Az emberek irigyek sajnos. Fiatalon én is sokat voltam az, még felnőtt fejjel is tudok az lenni néha, de küzdök ellene. Látod a jéghegy csúcsát, azt hiszed, hogy ennyi az egész. Csak fény és csillogás. De azért gondolom Neked is volt az elején jó párszor olyan, hogy megkérdezted magadtól: van -e értelme ennek?! Na azt az időt is kalkuláljuk bele a mostani videók készítésébe, mert úgy kerek a kép.
    Valószínű azok fognak csak így ekézni, akik még sose toltak bele semmibe ennyi energiát. Szerintem az a ritka, ha valaki anélkül is annyira belátó és empatikus tudna lenni. Jobb esetben viszont legalább nem írja be :D.

    Én most másban vagyok pont úgy, hogy nem tudom van -e értelme tolni. Család volt nálam mindig az első és most a szombat/vasárnap egy része is elmegy a hobbiprojekttel + a hétköznapok munka utáni jelentős része is. Érdekes tapasztalás, segít megérteni egy csomó dolgot, amit eddig csak hittem, hogy látok/értek.

    A Te esetedben valószínű attól is félnék, hogy a LEGO szeretetét tompítja, illetve átalakítja a nézettség, a küzdés okozta nyomás. Ezt valószínűleg kézben lehet tartani erős jellemmel, de félek bennem nem lenne meg. Nálad mi a helyzet? Gondolom van már olyan LEGO ami pusztán "meló" ... vagy nem és minden amit kiteszel az belső indíttatás? (írtad, hogy pl. HP -t nem csinálnál, de arra valószínű kereslet se lenne akkora a csatornádon) Ha túlságosan intim a kérdés, akkor bocsánat érte és szkippeljük.

    armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

Új hozzászólás Aktív témák