Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Throme #60643 üzenetére

    Mi szoktunk a gyereknek, meg 1-2 régebbi 6 studos Speed Champions-t közösbe, ártól függ. Vettünk már Hidden Side-ot, meg Friends katamaránt, lakókocsit, Creator kalózos hullámvasút. Hiánytalan, és reális árazású legyen, nem adok 5x gyűjtői árat semmiért. Lehetőleg ne kerüljön többe, mint a rendes, forgalmazott bolti ára volt. Marketplace-en is akad 1-2 birka, aki beárazza a kockashopos viccárak alá lőve 10%-al, aztán azt hiszi, mekkora jófej, Bricklinken meg meg tudod nézni, hogy a kifutott ára szállítással is max fele annak, amit kapni akar érte. :)
    Persze vannak drágán valós használtpiaci árak is, a Fort Legoredo 6769/6762 a maga 600 elemével húzós pl. közel 100 ezerért, akkor is, ha a vadnyugati téma ritka, és azok a figurák se voltak, csak pár évig forgalomban. Pedig mennyire tetszett anno az az erőd. :)

    Első Technic szettem tavaly télen a 42007 krosszmotor volt, 2013-as, 5000-ért vettem, a gazdája nem tudta, hogy aprón nagyjából 20 körül ment épp akkor. :)

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák