Új hozzászólás Aktív témák

  • RapaNui1

    aktív tag

    válasz Tyler Durden #52016 üzenetére

    Nemrég láttam egy videót egy csávóról a neten, aki szerintem csak azért vett egy nagy házat, mert annak minden helyiségének minden falát körben szekrényekkel töltötte meg amire a kirakott Legoit pakolta, és még mindig rengeteg állt neki a földön karton dobozokban ami még kipaklásra várt. Szóval ne értsetek félre, de pl ha nekem is lenne akkora felesleges plusz anyagi forrásom, hogy csak ezért tudjak csak erre a célra egy házat, vagy raktárat stb venni vagy bérelni, hogy a kirakott legokat tároljam, na meg persze ha folyamatosan lenne ez mellet még keret a legora is, szívem szerint én sem adnék el egy darabot sem, de leginkább a helyhiány a probléma, dobozban pedig mi értelme lenne tárolni ha egyszer kiraktam, így inkább ha tehetem eladom, hogy más is élvezhesse ennek örömét, de sem elítélni, sem kritizálni nem akarok másokat, megértem és tiszteletben tartom mindneki érveit, nézeteit, hisz pont ez a jó ebben, hogy mindenki másképp látja és másképp gondolkodunk, de ettől még közös szenvedélyünk, az aszony és a gyerekek után a Lego. :)

Új hozzászólás Aktív témák