Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RapaNui1

    aktív tag

    válasz sb #48096 üzenetére

    Én tavaly megvettem másodkézből a Destinys Bountyt. Nagyobb darabokra szétszedve érkezett. Szétszedtem darabjaira, tiszta por volt látszott rajt hogy egy darabig a szekrényen állt, majd megtisztítottam összeraktam, aztán újra szétszedtem és eladtam. Azóta tudtommal az új gazdája is összerakta. Tele volt reddish brown elemekkel, de nem mint egy állat álltam neki a szétszedésnek hanem finoman, bár nem kíméltem az elemeket és egyetlen darab sem tört el. Idén a gyerek 10-15 éves legóit is szortírozram, szétszedtem megmostam, párat újra összeraktam. Nem mondom, hogy egy két elem nem törött el, de erre való a sok legós bolt pár száz forintért beszereztem a sérült darabokat. Vannak megsárgult fehér lego elemek is, de nem nagyon érdekel, ezek nem kerülnek eladásra. Én is úgy gondolom , hogy a műanyag nem örök, de szerintem 10-20 évet simán kibírnak, ha meg nem eladásra lesz egyszer összerakva még többet is, 30-40 év múltán meg nem mindegy hogy mi lesz vele? Engem akkor már nem fog érdekelni. :)

    Megint nem kérdeztek pedig volt van 71045-öm 15 ezerért komplett sor, és 75375-öm is visszacsomagolt 15k-ért

Új hozzászólás Aktív témák