Új hozzászólás Aktív témák

  • Throme

    veterán

    válasz kbalage2 #32865 üzenetére

    Igen, el tudom képzelni, hogy a bemutató videó összetettebb, időigényesebb, de a másikra meg egy perc is felesleges.
    Még esetleg Frantisek összeszerelési videóit nézem meg, de ő több esetben motorkerékpár MOC videókat készített - ami engem érdekelt - és az kvázi egy összeállítási útmutató, normál sebességen. Ráadásul a szétszedést vette fel, majd visszafelé lejátszva tette fel. Vicces ahogy az alkatrészek a kezébe repülnek...

    (#32875) kbalage2
    Ahogy a csomagtértetőhöz is külön készítették azt a háromszög lapot - ha jól emlékszem a videódból - és még ezzel sem sikerült trapéz formát lekövetni, az ablaktörlővel kezdhettek volna valamit, bár nagyon nekem sem hiányzik annyira. Ellenben a lámpák lehettek volna áttetszők. Elől hátul egyaránt. cserében 1-2 matrica belefért volna, ha ezzel a költséget kilehet egyenlíteni... Oké a matricanélküliség jól hangzik, de pl vannak Brickheadz szettek, ahol szintén nincs matrica, hanem festett kockákat használtak . :DDD Nem kell ettől hasraesni... bőven megfizeti a vásárló ezt az extrát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák