Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz proci985 #17391 üzenetére

    én a htx2 drágább utánzatait szapultam, amik nem tudnak semmivel sem többet.

    a c14-et nem gondoltam konkrétan sehová. csak koncepcionálisan fantáziálok vele. a csövei a vissazkunkor miatt elég hosszúak. kiegyengetve őket, (úgy, hg y aház teteje felé éljanak), mellé lehetne fogni hőcserélőben, páronként további hosszú csöveket. természetesen a hűleadás már a hőcserélő részen is elkezdődne. hasonlatosan a gtx480 hűtőmhöz.a többi a ház tetején kandikána ki, szokás szerint. nem kéen bíbelődni a cpu lefogatással, mert az adott. de sokkal hatékonyabb hűtőt tudnék vele csinálni, mit a mugen2-vel, mert ott a csövek kifelé állnak. itt ugye fölfelé állnának, és a hő sem torlódna ott fel, mert ugye lenne hőcserélés is.

    de az igazi az lesz, ha 4-5 db. 40 centis csövet leviszek egészen a cpu-ig, és ott ugynaúgy elkockásítom, mint a gpu-nál.

    most egyelőre nem vacakolok vele. de muszáj lesz valami normális blokkokat kitalálnom.

    ezek az új hőcsőbefogó kísérleteim, a 2. verzió lesz a befutó....

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák