Új hozzászólás Aktív témák

  • SadAsid

    csendes tag

    Üdv!

    Arra jutottam hogy fel kellene kavarni az álló levegőt a gépházban. :)
    Az alábbi csipet csapatra gondoltam első körben:
    be Quiet! Silent Pure Wings 2 80mm (bl044) 2db
    be Quiet! Silent Pure Wings 2 120mm (bl046) 1db
    NZXT FZ-200 RF-FZ20S-02 200mm 1db

    Gondolkoztam Enermax T.B. Apollish-on is, de csak nem lehet belőle led menteset kapni... a garancia meg csak jó ha van, még ventilátorra is.
    Illetve vacillálok, hogy kell-e nekem porszűrő a ventilátorok elé vagy sem, kinek milyen tapasztalatai vannak a szűrőkkel? Ha ajánlod fém vagy inkább szövet? :))

    A vezérléshez pedig egy BitFenix Recon-ra gondoltam, valakinek van róla tapasztalta? :D

    A ház elrendezéséből adódóan, a 2db 80mm-es ventilátor (képen bal alsó) az alsó részre fújjná a levegőt az alaplaptálca alá, ahol az SSD, HDD, PSU (a későbbiekben lehetséges hogy, ventilátor nélküli darabot szerzek be, így bármilyen picik is én látok bennük létjogosultságot), található.
    Hátulról (bal felső) 1db 120-as ventilátor, és elölről (jobb oldalt) pedig 2db 120as fújná a levegőt (egyenlőre a gyári cm ventilátorok) a tálca fölé, ahonnan a 200mm-es szívná kifelé.

    A későbbiekben tervezem az elülső gyári ventilátorok nyugdíjazását, a helyüket pedig egy Enermax Liqmax II 240 AIO venné át (radiátorra milyen jó ventilátorokat tudtok 120mm-es méretben? :R ).

    Szeretettel várom az ötleteket, meglátásokat, egyéb elgondolásokat. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák