Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz Bence717 #39 üzenetére

    Hát mind1 én személy szerint már kissé unom a codokat inkább 2-től kezdve, igaz a 4 nem II. VH-s de akkor is csontra ugyanolyan mint a 2.

    Cptmisi: Az a baj hogy rengeteg hibája van a codnak, nem mondom más játéknak is van, csak a mással ellentétben a codosok leszarják ezeket és hagyják úgy ahogy van az egészet, szerintem iszonyat uncsi tud lenni egy cod már, kiadják mindig ugyanazt de a kreatívitás és változatosság rohadtul nem jellemzi a játékot, ezért nem értem ránézésre simán lehetne egy DLC a cod6, mert látom hogy fikarcnyit se változtattak az amúgy is monoton játékmeneten meg hogy jönnek folyamatosan az ellenfelek addig amíg TE le nem lövöd az összeset. Szóval én úgy vok vele hogy singleje egy lófaxt nem ér már, 2X még ellehet játszani nah de 6X, azt akarom mondani ha nem lenne multija eláshatná magát az egész, bár a multija is elég silány az egyhez képest az ezerszer nehezebb volt mint a 2 vagy a 4, itt már ugrásból, szögdelve, futva mindenhogyan eltálod az ellenfelet, rohadtul lehetnének olyan kedvesek hogy némi reálistáshoz szagoljon a játék, az 1 ebbe még jobb, de én csak azt látom hogy a codok egyre egyszerűbbek és lessülyednek a 8 évesek szintjére, még a 10 éves CS1-6 is reálisabb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák