Új hozzászólás Aktív témák

  • fecosrac

    tag

    válasz fecg21 #5139 üzenetére

    Épp a telefont vásárolni készülő kollégámnál téma ez. Már a 3. Leeco készüléket használom teljes elégedettséggel, de mégis felhívtam a fórumbejegyzésekre a figyelmét, hogy utólag ne az én fejemen törje majd szét ha bosszúságot okoz neki a LM2. :)

    A B20 miatt én is vacilláltam, hogy melyiket vegyem, de végül úgy döntöttem elég nekem az x829.
    Ahol lakom ott van 4G más frekvencián is és egyébként sem járok gyakran olyan vidéken ahol ne lenne vagy ne elégednék meg arra a rövid időre a lassabb nettel is.

    Viszont azon kívül, hogy a 3 leeco-m közül ebben van a leggyatrább ujjlenyomatolvasó, nekem semmi bajom a telóval. (kopp-kopp).

    Megjött, feltúrtam az aureeel romot, majd később a patcheket és azóta gyönyörűen ketyeg. Nincsenek random újraindulások, fagyások, laggok stb. - csak, hogy pozitív vélemény is legyen már a topicban. :)

    Felmerült bennem a kérdés, nem lehet-e hogy pont az amerikai verzió x829 amely stabilan működik és mivel Mi vagyunk kevesebben ezért tűnik úgy hogy javarészt sok gond van a készülékkel? Érdemes lenne egy közvéleménykutatás ilyen szempontból.

Új hozzászólás Aktív témák