Új hozzászólás Aktív témák

  • Rozmika

    tag

    Nekem végre tegnap megérkezett a telefonom. 2 hónapja rendeltem, de x620-at szerettem volna szürke színben. Mivel nem akar megérkezni a szürke ezért írtam nekik, hogy legyen inkább x822, mert abban már megjelent a szürke. Korrektek voltak (spemall), ráfizettem, elküldték, kicsivel több mint egy hét alatt meg is érkezett. DPD hozta, posta oldalán nem volt nyomon követhető. Ezen az oldalon viszont jól nyomon lehetett követni:www.trackitonline.ru (persze más oldal is van). A ROm telepítést én is megpróbáltam, mert 15s volt rajta és nem akart frissülni. Persze, hogy nem úgy működött mint a leírásokban. Rá ment a TWRP, de indulás után jelszót kért. Azt meg ugye nem tudtam, így nem látott semmit a telefonon (pl.:felmásolt romot). Találtam a fórumon egy leírást, ami alapján kicsit izgulva, de meg lehetett csinálni a frissítést. Format mount, 0-ás könyvtárba felmásolás, telepítés, öröm... Rögtön frissült is OTA-n keresztül v35-re. A modellszám átállt x820-ra az x822-ről. Ujjlenyomat olvasó működik, de nehézkes. Telefon gyors, még csak most ismerkedek vele. Esetleg ötlet arra, hogy a gyorsbeállításokat hogyan lehet előhozni? (nova launcher-t tettem rá, nekem nem jön be, hogy egyből a bejelentkező képernyőn vannak az ikonok. Oda widgeteket szeretek pakolni - időjárás, névnap...) A gyorsbeállítások alatt azt értem amit felülről lehet lehúzni és ott lesznek kis ikonokba a fontos dolgok. pl.: net, repülőgép mód, wifi...

Új hozzászólás Aktív témák