Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kanczy

    Topikgazda

    válasz bloomaz #61011 üzenetére

    Én Sonához csak annyit mondanék, hogy szerintem alóban nem carry champion, és nehéz vele úgy játszani, hogy megérje őt pickelni.

    Az ultija pokoli erős, és sokat tud lanen pokeolni, illetve közepesen sustainelni, de ahogy mondod is, ha nincs adc-d, akkor kuka a meccs. Rettenet papír, és egy agresszívabb ellenfél a második szinten kettétör, onnantól pedig indul a vonat. Ezért játszom viszonylag ritkán enchantert (Nami, Janna, Soraka, Sona, Lulu, stb.). Többnyire lategame-ben nagyon erősek, de ha egy enchanterre ráugranak lanen, és szar az adc, akkor reccs - ez látszik a halálaid számán. Nekem a játékstílusomhoz jobban passzol a tankos engage vonal - Leona, Thresh, Naut, Pyke. Semennyire nem őróbáltad őket?

    Ugyanakkor egy brutál jó enchanter játékos egyedül megnyeri minimum a lanet, de ha teamfightban végig a backline-ban tud maradni, az egész meccset is. Egy igazán jó Soraka, vagy Janna játékosnál nincs idegesítőbb :N

    You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

  • kistusik

    tag

    válasz bloomaz #61011 üzenetére

    Ha S8 óta még mindig nem tudod, hogy melyik champ hova való akkor szerintem az az első (legalább is szerintem) hogy ismerj minden hőst. Hol játszák, mik a képességei, combok (pl: Yasuo EQ Alistar stb.). Utána keresd meg azt a lanet amin te szivesen játszol, vagy azt a stílust ami neked tetszik. Én Pl 80-90% ban assasint játszom miden, vagy jungelben. Ha megvan a laned, vagy stílusod, akkor kezdj el mainelni 3-4 karaktert. Ugyan is így el tudod kerülni azt hogy kibannolják vagy elviszik előled azt az 1 champet amivel tudsz játszani, vagy pedig ha utolsók között pickelsz akkor a 3-4 általad játszott karakter közül ki tudod választani hogy melyik nagyobb countere a veled egy lanen lévő enemynek. Vagy az 5-nek.

    Másrészt, mivel írtad hogy support vagy ott még érdemes arra is figyelni, hogy melyik ADC-vel illesz össze. Ha pl az ADC hoz egy Kaisat, akkor lehet érdemes olyan supportot hozni ami stunol (Leona, pyke stb.)mert te azzal tudod stackelni a Kaisa passivját rövidebb idő alatt nagyobb sebzés. Blitz-Cait/Jinx/Jhin.
    Blitzet lehet couter pickelni pl egy Morganaval. Vagy egy Leonát Treshel mert a Thres E meggátolja hogy odacsűsszon leona.

    Szóval ja.

    Ezekután oda kell figyelni a farmolásra ha nem support vagy. Ward. Figyelni a gankelésekre.

    Fuhh meg még rengeteg dolog igazábol. Órákig lehetne beszélni róla :D

    [ Szerkesztve ]

  • Enigma1945

    őstag

    válasz bloomaz #61011 üzenetére

    En is nagyon szeretem a healer supportokat, es a tankosok nekem sem annyira jonnek be.
    Janna, Sona, Lulu, Nami..Nekem akarki akarmit mond ok a legjobbak.
    Tudni kell veluk jatszani. Papirok ez igaz, de ha jol helyezkedsz, megtabukos hol a helyed veluk, a legjobbak.

    Jok a tanky suppok..De hiaba vagy tankos, ha eppen heal kell a tarsaidnak.
    Sona az egyik legjobb suport gyakorolj sokat vele, es irany a high elo.
    UI: Vardokat vegyel :)
    A vision a support egyik legdontosabb feladata a jg melett.
    Ha latod, hogy eppen szedik a wardod kifele, (ami 75 aranyba kerul) gyorsan rakj le valahova egy masikat. Ezzel sem adsz aranyat az enemynek :D

    Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

Új hozzászólás Aktív témák