Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gentlelelele

    aktív tag

    válasz Yodamest #53258 üzenetére

    Hasonló véleményen vagyok én is, mint te. Kipróbálom a szimpatikus champeket utána szelektálok lassacskán, ha pedig a végére értem kezdem előről hátha épp kevés volt a tudásom az adott hőshöz. Például ekko és LeBlanc. Loltv-n mondták, hogy LeBlanc mennyire op ezért első champem lett. Végig szívtam vele és vissza igényeltek az IP-t érte :D Ekkoval is így voltam, de mostanra tudom használni és nem téblábolok vele annyit, mint régebben. Persze nem vagyok öreg motoros nagyjából 4 hónapja ha játszom. Még hosszú a listám, de eddig ami biztos champ nálam az Talon, Syndra midre és Galio topra :)
    Illetve nem értem az emberek nagy részét, hogy mi a bajuk a supportkodással, lehet nem értékelik, de jó érzés amikor tudod, hogy kb miattad nyertétek a meccset. Így vagyok egy galioval is be megyek meghalok, de addig csak feltartom őket, hogy a többiek megtudják nyerni tf-et.

    twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

Új hozzászólás Aktív témák