Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kanczy

    Topikgazda

    válasz SkiDev #51122 üzenetére

    És pont ebből látszik, hogy GoodOldTimes sokkal jobban játszik nálad (és nálam is), mert ő konzisztensen feljut platba. Nehogy azt hidd már, hogy mindig szerencséje van a csapatával... ennyire nem lehetsz naiv :N

    Felőlem ne wardolj, de akkor csinálj abból a 800 goldból annyit, mint a rezidens Zyra OTP kolléga, és carry-zd le a meccseidet.

    [ Szerkesztve ]

    You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

  • Evil Snowman

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz SkiDev #51122 üzenetére

    "Majd kibarkóbázom mit szeretnél. A wardra gondolsz? Totál felesleges, gondolok itt azokra a velem "egyszintű" játékosokra, akiknek​ merőben nem ismerős fogalom,hogy kis térkép.... Pingelünk csapattársnak, hogy vigyázzon, mennyire érdekli? Vision wardot szoktam venni, de sokszor azt sem figyeli az adc." -> a wardot laning phase alatt magatokért veszed. Amíg az ADC-d figyel a last hit-re (igen bronze-ban ez is kihívás bizonyos playereknek), addig az általad kirakott wardokkal előnyhöz juthatsz. Ő valóban nem fogja nézni a minimap-ot, az a te dolgod és ha eltűnt a mid vagy látod a wardod miatt, hogy jön az enemy akkor pingeled az alert-et az ADC-dnek. Ilyenkor 90%-uk felfogja, hogy mi a helyzet.

    "És akkor arra a következtetésre jutottam,hogy zyra main fórumtárs is le van szólva, ugyanis próbáltam másolni. Ezek szerint csodával határos módon jutott fel GoodOldTimes most Plat 4-be." -> nem, ő nem csodával határos módon jutott fel, hanem jóval skillesebb, mint te. Tudom, hogy fáj, de a tények makacs dolgok. Ne más játékát/rúnáit/mesterségeit/hőseit másoljad, hanem találd meg azokat a rúnákat/mesterségeket/hősket, amelyekkel TE hatékony tudsz lenni. Ennyi.

    [ Szerkesztve ]

  • csipszikutya

    senior tag

    válasz SkiDev #51122 üzenetére

    Halál komolyan vegyél már fel 2 meccset. Amin valaki(k) szar(ok) és nem a Te hibád a lose és amikor op király madafaka modon megversz mindenkit. Komolyan, itt dögöljek meg ha nem nézem meg és elemzem ki neked és mondom el, hogy tényleg Te voltál-e a noob vagy a többi.
    Statos képekböl nem sok jön le, mert attol, hogy valaki feedel és 0-123412tba van lehet, hogy Te is tehetsz rola.
    Kérlek, adj videot és nézzem meg

  • Beni97

    őstag

    válasz SkiDev #51122 üzenetére

    Azt még hozzátenném, hogy a supp item se véletlenül van. Lényegében csak manaregent ad, ami tök jó egy zyra-nak mert jól lehet vele csipkelődni és még goldot is ad, ha eltalálod az ellent. Sightstone-al meg egybe lehet építeni szóval.... Totál felesleges ez is. Menjünk a sebzésre. Miért nem lux-ot viszel vagy veigart?
    És oké lehet nem nézik mások a minimapot. Bár ezt nem tudom, honnan tudod.
    Te nézed?
    Nem? Tanuld meg nézni, és addig hagyd a rankedet. Nem is értem miért mentél akkor.
    Igen? Akkor magadnak vegyed a wardokat, hogy te láss legalább valamit.
    Vagy ne vedd és menj ki úgy a bázisról, hogy nem látsz semmit és 100%-ban biztos vagy hogy a következő bokorban nincs senki. De hidd el néha előfog fordulni, hogy lesz ott valaki, és mivel ő előnyből kezd veled szemben így valószínüleg meg is öl, és az már a te hibád lesz.

    Tedd ezt is a többi "segítség" mellé.

    Komolyan nem tudom mit vársz el itt másoktól

Új hozzászólás Aktív témák