Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bowser

    aktív tag

    válasz kiki89 #49328 üzenetére

    Bakker én meg nem tudok bejutni Silverbe :D Najó már sikerült S3-ba eljutnom, cél a Bronz 5 :D

    Amúgy a 10 besoroló alatt kétszer léptem ki és nem kaptam se büntit se loose-t. Ez azért nem volt alternatíva.

    stefyY:

    Bakker Morgana + Sivir? Nincs boton az az ellenfél páros ami molesztálni tudna titeket :D

    [ Szerkesztve ]

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Sordoran

    addikt

    válasz kiki89 #49328 üzenetére

    Ez nem kérdés, hogy ki lehet jutni silverből, viszont ne vegyük ezt általánosnak, hogy mindenkinek olyan könnyen mehet mint neked (feltéve, hogy neked könnyen ment). Egyrészt sok meccset kell lejátszani hozzá, és nem mindenkinek van rá ideje. Bár akinek nincs ideje rá, és gondolom napi átlag 2 meccsel is teljesíthető, ha nem az utolsó 2 hétre hagyja ember, annak ne is legyen fontos cél. A másik meg a skill, egyszerűen nem lehet mindenki egyformán jó, mert van aki bronze-ba vagy silverbe való, és kész.
    És témához kapcsolódóan leírnám, hogy amit látok, az alapján sokan vannak, akik személyes véleményük szerint goldba, vagy platinába kéne legyenek, de a sok "noob", miatt nem jutnak ki silverből. És való igaz, hogy ezek egy részének egyéni teljesítménye tényleg jobb (jó kda, jó farm stb.), de nem csapatjátékosok, illetve toxic, flamer az illető (tisztelet a kivételnek, de nekik tényleg csak többet kell játszani és feljutnak). Igaz nem ez a szint, hanem platina és diamond játékosoknál látom néha, ha streamen belefutok, hogy bár ügyesek, de rendkívül toxic-ok gyakran (nevet nem írok inkább).
    Csak egy tegnap látott meccs példaként, a streamer top-on játszik, ügyes, nincs vele gond. Utána mikor nem segít neki a mid-es, ránéz farmjára, és elkezd beszólogatni neki, nem durván, csak ilyen useless vagy szint. Utána a jungelest is észreveszi, hogy egy "OP" hőssel rossz a kda-ja, neki is odaszúr. A support szintén szóvá teszi a dolgot, ketten oltják a midest és a jungelest. Eredmény: a mides elkezd afk-olni, a jungeles visszaírogat, a csapatösszhang pedig béka segge alatt, és lose. Ha viszont csak szóvá tette volna, hogy legközelebb legyen szíves segíteni neki a mid-es ha pingel, és nem kezd flame-elni, nyerhettek volna. Biztos vagyok benne, hogy sok ilyen játékos van kisebb ligákban is, és szidják a csapatot, hogy miattuk nem jutnak előre, holott az ilyen gyengébb csapattársakkal való meccseket is többször megnyerhetnék, ha nem kezdenének flamelni, inkább 1-2 ötlet, tanács mit tegyen máshogy, hogy hasznos legyen adott meccsen. Én ebben látok nagy hibát, egyszerűen nem veszik észre, hogy többet ártanak ezzel. Jogos, nem jogos, de az biztos, hogy megnövelik vele a vereség esélyét.

    (#49334) Yodamest: Ignite-ot mid-re se vinnék Lux-nak, nem hogy supportként. Na meg semmi support item, látszik, hogy nem az adc-t akarta támogatni. :U

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák