Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    válasz Kanczy #48773 üzenetére

    Hát a siege az úgy van, hogy ha vissza kell menniük, mert lowon vannak, akkor úgyis tudjuk tolni, ha nem akkor nem. Most az ugyan az, hogy én visszamegyek 3X egy Mf-el és addig ők tudnak siegelni van egyszer sem egy Choval és nem tudnak. A lényeg a killek és a cs előny vagy hátrány, most az, hogy a tornyot 10 sec alatt toljuk be a lanen vagy 6 sec az már olyan mind1. Később meg még ennyit sem számít, mert ha nyerjük a TF-et ígyis úgyis betolunk mindent amit akartunk (1 inhibitor pl) ha nem akkor úgyse, ennek nem érzem akkora jelentőségét.

    Az említett 2 bula most amúgy pont, hogy kimondottan erős adc szinthez képest, szóval nem a legjobb példák, de még ha őket is nézzük, akkor is én azt mondom, hogy míg egy Choval, Veigarral, Malzával 1 kombóból bárkit eltüntetek, megvan az a biztonság érzetem, hogy rámugrik egy Rengar, Zed akármi és megtudom magam védeni, addig ezek a lövész karakterek el vannak veszve, teljesen képtelenek az önvédelemre. Vagy nem tudom küldj pl egy videót, hogy egy MF hogy baitel ki 1v1-be egy Khazixot, azt megnézném.

    "Fő motto csak te vagy"
    De mondom, ezt természetesen low elore értem, persze jöhetnek a válaszok, hogy jaj hát azért van a pro supp melletted meg stb, de nem silverben nem lesz ilyen melletted, ott az van amit te leteszel az asztalra önmagad.
    Nagyon sokszor haltam már meg pl. amiatt tankként is, hogy ott táncolgat a 2 csapat egymással szemben én vagyok pl egy Amumu, fogom pólya ki bemegyek (mert ha én nem kezdeményezek tőlünk tuti senki nem fog, meg tank vagyok) az enemy team kellős közepére, ott + ultit eltolom kb mindenki az ellenfélnél lemegy fél HP-ra aztán nézem, hogy a csapattársam közül kb 1 valaki még jött, de a többi 3 full HP-n a mid tornyunk alatt elkezd hazateleportálni tőlünk kb fél ösvénnyi távolságra.... Én meg aki lekövette az akciót meg nézzük, hogy wattafakk? Szóval kezdeményezéskor is mostmár vagy 5-öt odafogok pingelni + beírom chatbe makróval, hogy I GO IN!! vagy valami, mert nagyon nem követik az eseményeket.

    Jaj még egy vicces dolog, amikor ellenfél 4 játékosa dönti a top tornyunkat, ott ugyebár van vízsön, tisztán látszik kik vannak ott, erre odamegy a csóri noob, meghal 4v1-ben, aztán beírja nekem midesnek, hogy mid ss? Amikor ott verik 4 en a tornyot még én érezném magam kellemetlenül ha jelezném, hogy nincs nálam az illető, de most komolyan ennyire nem nézik a mapot?

  • Plata

    félisten

    válasz Kanczy #48773 üzenetére

    Szerintem Ap MF már early-ben is erősen tetű tud lenni.
    Főleg ha hozod a tetű stílust. :DDD
    Az annyira baró mikor ugat Yasuo miden hogy miért kerülöd a harcot MF-el,közben távolról neki meg folyton levered az életét. :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák