Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • glacious

    addikt

    válasz Kanczy #39591 üzenetére

    Mi nem érthető belőle? Minden tanácsot meghallgatott, de semmi haladás és teljesen el van már keseredve, de az XP-t nem cserélné le valami miatt. Pedig egy win8.1 gyorsabban települt volna fel.

    IstvánLászló (#39589): Le tudnád írni, pontosan a géped konfigurációját?

    Processzor, RAM mennyisége, grafikus vezérlő, alaplap
    (pontos típusok, nem csak a gyártó)

    [ Szerkesztve ]

  • IstvánLászló

    senior tag

    válasz Kanczy #39591 üzenetére

    Tiszteletem mindenkinek segítségeteket kérem.

    Nem vagyok,"TROL" tegnap az esti órákban leálltak a szerverek ez ténylegesen igaz?
    Kérdezném mindenkitől hogy észleltétek a leállást?
    Több órai munkám veszett kárba valószínűleg, mert erre nem is gondolhattam hogy a szerveren szervizelési munkán dolgoznak de legalább ki-írhatnák??, beloginozás-nál vagy elötte-is hogy szerver karbantartás folyik.

    Ezért biztosan nem enged beloginozni 100%, ha a szerver nem válaszol mint le is írtam.

    1:) Esti órákban időpontot nem tudok mondani, véletlen jöttem-rá hogy leálltak a szerverek, most kaptam az infót hogy Óceánia régióban nem volt szerver leállás.
    2.)Európai régióban és többi szerverek is álltak.

    Erről tudsz mondani valamit, mit nem jó. :)

    Nem szándékom a fórumot és hangulatát zavarni és senkinek galibát csinálni, hol tudhatok erről bővebb infót kapni.

    Nem tudom mi a nem érthető nem szórakozásból írom most a válaszomat.

    Kérlek légy szíves hol kérdezhetem meg ha a téma nem-idevaló, melyik fórumon kaphatok választ.

    Kösz ha segítesz nekem is.

    [ Szerkesztve ]

    Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

Új hozzászólás Aktív témák