Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ClydeBeka2

    őstag

    válasz Lokids #38092 üzenetére

    Hmm. Nem olyan hosszú a leirás, de akkor megpróbálom megfogalmazni.

    Szóval az Alphadraft egy olyan oldal, ahol ingyenes és pénzes "tornákra" nevezhetsz be. Mi egy ilyen versenynek a lényege? Meg van adva egy versenynap (mondjuk EU LCS 4. hét 1. nap, CS.go ESL Katowice 2.nap). Ezen a napon vannak meccsek. A meccsek résztvevői közül ki kell választanod 6 játékost és 1 csapatot (úgy, hogy maximum 4 játékost választhatsz 1 csapatból). Killekért-assistokért-halálért-minionért (csapatnál torony-baron vagy játéktól függő) pontokat kapsz. Aki több pontot gyűjt előrébb végez. Szóval benevezel először ingyenes versenyekre, ha jó helyre érsz be akkor nyerhetsz akár 20 $-t is, de a legtöbbször 0.05 $tól 0,5$ ig fogsz nyerni. Ezeket gyűjtögeted és 10$ a minimum kivétel. Én ezt kb. 6 hét alatt összegyűjtöttem, minden ingyenes versenyre szinte beneveztem, legyen az Smite, LOL, CSGo, Dota2. Röviden ennyi, ha kérdésed van irj.

    És ha már megirtam ezt kérlek ezen a linken regisztráljatok, köszönöm: [link]

    LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

Új hozzászólás Aktív témák