Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devas

    őstag

    válasz hugi0 #32731 üzenetére

    Kicsit számolgattam:

    Ha beraksz 3 db 1gold/10 sec-es lilát, az kb 17 perc alatt 300 goldot termel neked.
    300 goldból vehetsz mondjuk egy cloth armort, az +15 armor.
    Vagy beraksz a lilákba 3db +4,26 armort, az kb +13 armor.

    Tehát a gold/sec rúnák esetében az első 15 percig hátrányban vagy ha úgy vesszük, de utánna minnél jobban elhúzódik a meccs, annál előnyösebb helyzetbe kerülsz. Ha eléred a full item buildet, akkor viszont a gold/sec-es rúnák kezdik elveszteni az értéküket.

    Én pirosba Penetrationt szoktam rakni. Sárgába és lilába flat armort. Kékbe meg MR/level-t.

    -----------------------------------------------------

    Most pedig beszéljünk a tankokról.
    Számomra a tank az, aki segít fogni a torony lövéseit és aki zavart kelt az ellenség soraiban a különböző CC képességekkel. Nehéz megítélni melyik fájdalmasabb egy teamfightban, a nagy sebzés, vagy inkább a bénító CC-k. Valójában a kettő együtt. Épp ezért a tanknak védelemre van szüksége hogy utat törjön és ne szedjék le hamar. Viszont mi történik ha védekező tárgyakat épít (armor, MR, health)? Nem fogják támadni, tehát nem tudja kihasználni a tárgyait sem effektíven. Épp ezért szerintem a full defenzív build nem túl okos döntés. Annyi védekező tárgy kell, hogy ne a tank legyen az elsődleges célpont, de kell valami amivel ártani fog tudni, ha ezt elérte. Tapasztalatom szerint a tankok ha a sebzésüket növelni szeretnék arra általában a Penetration a legjobb mód, vagy pár speciális sebzést adó tárgy (pl Sunfire Cape tűzaura). De a legjobb amit szerintem tehet, hogy olyan tankos itemeket épít, amik bírnak valamilyen support effektel is. Tehát nem rakok be mondjuk Thornmail-t, mert akkor ugyse engem támadnak, hanem berakok helyette mondjuk Frozen Hearth-ot, aminek az aurája csökkenti az ellenség attack speedjét, így segítve életben tartani a társaimat.

    Én így látom, de nyugodtan kössetek belém ha hülyeséget beszélek.

    Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

  • JLHFans

    tag

    válasz hugi0 #32731 üzenetére

    Nálam :

    Piros - flat armor
    Sarga - flat armor
    Kek - mr / level
    lila 3* 1.5 movement spd

    MAsteries : 4*1.25 cd reduction 3*0.5 movement spd az összes többi megy a defensere, közte egy olyan is, amit kb senki se használ, a runaáldás ami elnyel 50 sebzést és 4-5 ös szint felett kb semmi értelme, viszont a legelején még ez is számit márpedig a suppok közül Leona a 2. es szinten messze a legerősebb szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák