Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JLHFans

    tag

    válasz hugi0 #32459 üzenetére

    Az lehet, engem silver 3 ként tett össze platina sot challangerekkel is :)
    De egy másik forumon azt olvastam nem lehet silverbol bronzba esni, és igaznak is látszik, mivel 3 gamet is buktam ugy, hogy 0 ponton álltam silver 5 be, mégse estem ki.

    Amugy vannak kétségeim arrol, valaha feljebb fogok-e menni, ugyanis 1 vs 5 be azért semmelyik heroval nem lehet nyerni, de még 3 vs 5 be is nehéz, márpedig itt silverben nem minden 2. hanem MINDEN EGYES KIB. gamebe vki (de inkább ketten) elmennek farmvilleezni, és szépen ők is megdoglenek (de nem esik le nekik ha a tantusz hiaba pingel és szol nekik mindenki 300X a csapatbol és tortenik meg ez 5X egymas utan) majd a csapat is elveszti a tf ot, hiaba vezetunk mondjuk 40-15 re killben ha az ADC meg a tank mondjuk sarkanyozik vagy redbuffol mikozben épp az inhibitorunkat utik szarrá.....

    Na de tartok pár nap szúnetet ugyis most, aztán megpróbálom hátha mégis :)De mondjuk minden egyes gamet ugy elveszteni, hogy lehet bármekkora elony ide az elején (mikor épp nincs afk meg troll mert ugye az akad boseggel) nincs az az elony (a 20-1 se az) amirol nem lehetne throwolni a gamet, mert minden egyes tf ot a végén -1 vagy 2 emberrel kell megvivini.
    Komolyan mondom itt silverben az atlagos IQ szint erosen negativ, a volt Lipotmezosok ehhez képest Nobel dijasok társasága. Ha véletlen nem én vagyok a support, akkor még a support se tesz le wardot, a topos meg.... toltam eddig 50 rankedet se topos se mides EGYETLENEGYET nem vásárolt soha :)Kivéve azokat a gameket, amiket ismerossel toltam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák