Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • superecneB

    őstag

    válasz ko9 #1935 üzenetére

    Nagy Madred.

    Általában Caitlynnel a következőket raktam duo lane esetén: Doran's Blade > Boots+Ward+HP-ha kéne 1-2 > Level2 Boot > B.F. Sword > Infinity Edge > Zeal-Phantom Dancer > Madred's Bloodrazor > Innen elég szitu függő, de ha kezdenek rámfocusolni / nincs elég CC-nk, akkor Frozen Mallet, egyéb esetben Black Cleaver (Ha már 2 100+ armoros van az enemy teamben akkor inkább a Last Whispert preferálom a black cleaver helyet) (esetleg ha nagyon ropi az ellen, még egy Phantom Dancer = eléggé le tudod darálni az ellent, ha van egy kis esze az ellenfélnek úgyis a Frozen Malletet kell majd vedd...) > Uccsó item: Bloodthirster, Banshee's Veil
    ph-nak nevezem a PHantom Dancert, nem tudom miért, bocsi.

    Rúnáknak: Armor Pen pirosak, AD sárgák, AS kékek, AD Quinteket használtam, de ha most kéne játszanom inkább AD pirosak, AD sárgák, AS kékek, AD Quinteket raknék, egész egyszerűen azért mert az újabb hősök (Vayne/Greaves) nagyobb base DMG-vel jönnek ki és a nagy rangedet pre-lvl hatig érdemes kihasználni, harassolni, hogy 6. szintre fejlődni adott esetben jöjjön egy free frag egyből.

    kb. ez az, ahogy én szoktam, de mindenki mást preferál, ha esetleg valaki nem ért egyet vele úgyis írják, majd miért szar, én így szerettem - most már Greavesben nagyobb potenciált látok (sokkal nagyobbat)

    Minden teamfightban jelöld meg kire focusoltok, az emberek többsége játéktudásától függetlenül azt fogja támadni. Shaco-t, LeBlancot mindig jelöld, ha ketté válnak, is a megfelelőn marad a szárkereszt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák