Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kexksz

    addikt

    válasz 1NST1G8R #14779 üzenetére

    Van olyan játék persze, amit sehogy nem tudsz megnyerni, akármilyen jó vagy, de ha tényleg jó vagy ez bronz/silverben kb 10-ből 1, nem számítva az AFK-zós játékokat persze. Nem lehet minden játékot megnyerni.

    [ Szerkesztve ]

  • sagem

    addikt

    válasz 1NST1G8R #14779 üzenetére

    Én is így látom:) Szerintem ő már túlságosan hozzászokott a fenti levegőhöz, s bármennyire is bénázza is néha az ottaniakat, az alapokkal ott legalább tisztában vannak..no, bronzban sokan ezekkel a dolgokkal sincsenek tisztában:)

    Én ADC vagyok, ha tehetem ezzel játszom, és nem mondom, hogy húdeeemenő vagyok, de nagy többségben nyerem a vonalamat, segítek miden, jobb a farmom, stb, de ha megfeszülök sem tudok egyedül megölni mindenkit..:) Hiába vannak öléseim, hiába fókuszálok, amint jön a teamfight, jön a lose, mert egyszerűen képtelenek fókuszálni az embereket. Ütik a support taricot, kergetik a tankot meg ilyenek. Aláírom, hogy biztos le lehet hozni egyedül, de basszus, nyilván ha gold1 lennék, akkor nem ezzel az accal szüttyögnék..:)

    Most mit mondjak, pont most az utolsó gamemben egy csapattárs azért kezdett el flamelni, mert doriannal kezdtem a meccset, s nem a bronzban megszokott cipő+poti párossal, s hogy ez mekkora noob, normal player stb.. :U

    Az ilyen hullámzásból jön az, hogy az egyik meccsem mondjuk 4/4, a másik meg 13-2, attól függően, hogy kiket dob a gép (már az egy kisebbfajta örömünnep, ha normális supportot kapok..nem tudom kinek mi a tapasztalata bronzban, de én azt látom, hogy 90%-a nem tudja mi fán terem a supp munka:( )

    [ Szerkesztve ]

    „Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

Új hozzászólás Aktív témák