Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LLaci89

    tag

    válasz DrGonzo22 #12659 üzenetére

    Ez egy csapat játék, így természetesen az is hozzá tartozik hogy tudd kezelni a többieket, mindenkinek lehet szar napja h semmi se jön össze(még neked is). Nekem is volt olyan hogy 1 nap alatt majdnem 100 elot zuhantam, és másnap megnéztem hogy mit is csináltam(felveszem a meccseimet), és hát rossz volt nézni hogy ami akkor esélytelennek tűnk mennyire is nyerhető lett volna, ha én jobban csinálom. Sokszor nagyon kis dolgokon múlik hogy nyersz-e vagy vesztesz. És ha van olyan nap hogy egymás után 1-2 meccset buksz és felidegesíted magad, akkor az napra sztem hagyd abba csinálj valami mást. Mert csak a következő meccsen az idegességed miatt is hibát hibára halmozol majd.
    És abban is van valami hogy mindig általában a rossz marad meg jobban, ha valami miatt nagyon szar volt a meccs. Azzal nagyon kevés ember vág fel, hogy nekem nagyon rosszul ment, de az XY lecarryzte nekem. És természetesen ilyen is van, de ez felett sokan könnyedén átsiklanak.

    Konklúzió: Minden elon vannak olyanok akik szarok a meccsen. Lehet h az ellenfélnél lehet h nálad, de csak te jelentheted a különbséget. Ha pedig nem tudod nyerni a lane-ed csak nem vesztesz, az azt jelenti hogy nem feltétlen vagy jobb annál aki szemben van, szóval miért kellene feljebb kerülnöd?

    Kanczy: A darius vs Yorick lane nem akkora counter mint sokan gondolják. Én még dariussal nem feedeltem el egy Yorickot se, meg lehet tanulni ellene játszani. Főleg most a yorick ghost speed nerfek után.

Új hozzászólás Aktív témák