Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz Kasya #51461 üzenetére

    Ez a Demacia-s ikon. Weboldalukon kellett belépni, és igényelni mikor kijött Galio és frissült a Demacia-ról szóló univerzum aloldal.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Ron Swanson #51480 üzenetére

    Ahogy elnézem, ez nem egy olyan bug, amit sunyiban ki lehet használni. Aki ezt kihasználja, és jelentik, az biztos elő lesz véve, és örök ban. El se tudom képzelni, hogy bárki komolyan azt hiszi, megúszhatja ha nyer így pár meccset.
    Azt azért örömmel olvastam reddit-en, hogy volt valaki aki kihasználta ezt, és mikor csapattársai észrevették, visszamentek kezdőhelyre, és 20. percnél feladták. Én se örülnék, ha valaki így játszana mellettem, hiába van az én oldalamon.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Bowser #51493 üzenetére

    Minden bizonnyal ezek driver gondok. Az ilyen problémák mindig relatív modern, folyamatosan frissítést kapó hardveren jelentkeznek. Egy későbbi patch, vagy újabb driver megoldja majd gondolom.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Watto1991 #51496 üzenetére

    Azért, mert egy driver frissebb nem feltétlen jobb is, mivel mindig becsúszhat valami hiba. Nem vagyok programozó, szóval nagy mélységekbe nem tudok belemenni, de nem egyedi dolog az ilyen. Most kapott win10 is elvileg frissítést, ami sokaknál vissza vetette az fps-t több különböző játékban is, és egyeseknek régebbi driver visszarakásával, vagy jelenlegi újratelepítésével oldódott meg probléma. Google-el érdemes rákeresni ilyenkor, hátha kiderül mi a hiba oka, és mivel oldható meg. Ha más nem, majd jön valami frissítés win-hez, vga-hoz vagy a lol-hoz és minden visszakerül régi kerékvágásba.

    Enigma1945: Több tucatnyi hőst fel lehetne sorolni, és köztük nagyjából minden assassint, hogy mennyire erősek. Igen, vannak ilyen hősök, de ezekkel jól is kell bánni. Ha pedig az ellenfélnél van egy ilyen, arra figyelni kell tf alatt. A tudás hatalom, szóval ha ismered a saját és az ő hősét is, ismered erősségeit, gyengeségeit, akkor ezekre kell építeni.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Beni97 #51567 üzenetére

    Még az új hősök bejelentése előtt került ki egy reddit posztban ez, és eddig láthatóan bejöttek róla a dolgok. ITT van a kép, valaki már bejelölte rajta a dolgokat (még ha nem is pontos feltétlen a 7.9-es rész).
    Teljesen hivatalos bejegyzést nem fogsz találni, de eddig bejönnek róla a dolgok. :U

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz saelin #51657 üzenetére

    Mert nincs benne. Nem is volt tervben, de annyian hiányolják az új kliensből, hogy később bele fogják rakni. Addig a régit kell ehhez használni.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Plata #51661 üzenetére

    A tárgyakra gondolsz, vagy a masteryre? Mert tárgy készletről volt szó, amit összerakni meccs előtt azért mókás dolog lenne. :DDD (azért is kérdem, mert én új klienst nem használom) Régebben én használtam saját tárgykészletet, mikor új hősökkel ismerkedtem, és még nem voltam otthonos a tárgyak között. Mostanra viszont már a meglévőket se használom, menet közben ki tudom találni mit vásároljak rá. De azért hasznos funkció, szóval én is támogatom, hogy berakják az új kliensbe is majd.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz marked one94 #51666 üzenetére

    Ha küldesz egy Rakan-t nekem ingyen, és nem kérsz cserébe semmit, akkor jöhet. :DDD (ugyanezzel a névvel vagyok fenn)
    Tegnap már megvakartuk egymás hátát haverral, Xayah így már megvan, de maradék IP-m most rúnára kell majd. :)) Viszont úgy érzem Rakan jobb support (lesz), mint amennyire erős adc/mid-es lesz Xayah nerfek után.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz marked one94 #51668 üzenetére

    Köszönöm szépen! :R Holnap első meccsem vele fogom tolni szerintem, szeretek supportkodni annak ellenére, hogy nem support main vagyok. :DDD (igazából top az egyetlen role, amit nem szívesen vállalok)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Bowser #51701 üzenetére

    Én is így látom a dolgot. Bár egy streamer azt mondta, hogy Xayah-t nem nagyon fogják tudni nerfelni a képességei miatt, de ez szerintem nem igaz, hiszen mint minden adc-nek, a sebzését lehet csökkenteni neki is. Ellenben Rakan-nál tényleg ott van, hiába csökkentik a Q gyógyítását, a W feldobásának időtartamát, az E által kapott pajzs nagyságát vagy az R mozgási sebességét és/vagy charm időtartamát, maguk a képességek meglesznek akkor is. Bár még élesben (normálon) nem tudtam kipróbálni őket, de most az újdonság miatti varázs miatt van inkább az, hogy erősnek tűnik mindkettő, később viszont Rakan lesz az, aki maradandóbb lesz. (feltéve, hogy Xayah kap nerfet) Kicsit olyan Janna-s nekem, vagyis nincs nagy sebzése, de minden képessége életmentő lehet egy teamfightban.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Enigma1945 #51723 üzenetére

    Gondolom megírta neki, hogy reportolja. Én is kaptam már fejemhez, ks miatt is, meg hogy nem segítettem. Már nem is tudom mivel voltam top-on, szintén coop meccs, és a Mundo állandóan beszaladt 1v2, mikor láthatóan én nem akartam harcolni, vagy ha segítettem is, kinyíratta magát, és rögtön jött a no help, report, amire a (gondolom társa) Vayne is írta, hogy "yes, report". Fenn se akadok ezen, tele van az AI elleni meccs ilyen agyhalottakkal. :U Következménye ezeknek természetesen nincs, de ha jobban érzi magát tőle, írogasson...

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz kenwood #51741 üzenetére

    Várjál, ha te voltál a 3. pick, akkor te voltál első ban. Vagy ha úgy érted, hogy összességében a 3. pick, tehát piros oldal 2., akkor pedig a Talon 5. pick-ként kék oldal 3., akit nem láthattál.
    Troll mod off :DDD ;]
    Amúgy felajánlhattad volna neki, hogy elnézted, és ő pickel neked valakit, aztán cseréltek. De gondolom elborult az agya már, lehet jobban is jártál így.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz kenwood #51744 üzenetére

    Na ez nem volt egyértelmű számomra, hogy te bannoltad, akkor ez tényleg a legnagyobb trollkodás. :DDD
    Szerencsére én ilyenekbe nem szoktam belefutni, mindig figyelek ezekre, és nem is szoktam jelölni hőst. Mid-emet gyakran szokták kunyizni, és esélyt se akarok adni arra, hogy bosszú bannolják a kiszemeltem. :U

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Nem szokásom a hextech ládából kapott dolgokkal dicsekedni, mindenkinek esnek jó és kevésbé jó dolgok, de ezt muszáj megosztanom. ARAM-on sikerült Jinx-el egy quadra kill után (21/11/33) S- kapni ami végre ládát is ért, és pont ezt dobta a gép, hihetetlen mázli. :DDD (mármint értitek, Jinx S- után járó ládából pont egy legendary Jinx skin)

    Most lesz korai akcióban és terveztem, hogy megveszem, de úgy voltam, hogy már van rá Firecracker skin, minek még egy, de így nagy az öröm. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz gali777 #51799 üzenetére

    Azért én nem venném kettőt egy kalap alá. Más dolog az, hogy olyan hősöket, esetleg olyan buildeket visznek, ami nem meta, sőt, nagyon fura, és megint más az, ha valaki nem akar hősökbe sebzést osztani. Legalábbis én szememben előbbi elmagyarázhatja miért így, de utóbbinál, hogy magyarázod meg, hogy a 10 hp-s enemyt hagytad elfutni, mert hát elrontaná a "kihívást". :P Remélem érthető mire célzok, és miért nem szerepelnek nálam egy lapon.
    Persze amíg így is győznek nem zavarja gondolom csapatot, de ha vesztettek volna, 4 report repült volna.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz FoLey-v #51832 üzenetére

    Már régóta kiszivárgott, hogy jön és legendary lesz "csak". Szerencsére eszébe jutott a riot-nak is az, ami sokan másoknak is, hogy ciki lenne, ha egy sima legendary jobban nézne ki mint egy ultimate. Szóval Pulsfire Ezreal is kap egy kis vizuális és hang update-et. Mondjuk én a cait skintől nem dobtam hanyat magam, ennél kicsit többet reméltem (megint inkább a recall, tánc és egyéb gesztusok az igazán jópofák). 4-6 hónap múlva talán 1350-ért. :U
    A kiszivárgott skinek közül emellett Dark Star Orianna-t vártam, aki szintén nem ragadott meg eléggé, szóval ő is szerintem majd korai akcióban lesz begyűjtve. Ezek után még SG Syndra-ban reménykedem, bár tőle féltem a legjobban eddig is, hogyan fog neki állni ez a tematika. :F

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Kanczy #51836 üzenetére

    Pontosan. Van valahol táblázat is erről, hogy egyes skinek ára miért alakul úgy ahogy.
    520 RP - új splash és textúra
    750 RP - előzőek és új modell (esetleg új effekt, pl. recall)
    975 RP - előzőek és új effektek
    1350 RP - előzőek mindenestül (textúra, effektek, recall animáció stb., esetleg egyedi szöveg)
    1820 RP - előzőek, egyedi hangok, interakció környezettel/hősökkel
    3250 RP - előzőek, egyedi játék elemekkel (mini játék), formákkal
    Az viszont, hogy melyik skin mennyire szép, kinek tetszik teljesen egyén függő már. Hozzá teszem, az 1820 és 3250 RP-s skinekre nincs, nem is lesz soha 50% kedvezmény már, csak korai akció egyszer a megjelenést követő 4-6 hónapban valamikor. (ezeket saját bolt sem dobhatja)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Enigma1945 #51851 üzenetére

    Mikor alig van ap-d, valószínűleg a tankoknak is alig van még mr-je, ezért sebezhet beléjük is sokat. Ezen kívül az is befolyásolhatja többek között, hogy a passzívod fenn van-e a célponton. Nem túl esélyes, hogy ilyen random sebzés bug lenne, mindenre van magyarázat: ap, mr, mp, shield, itemek stb.
    Hitbox gond persze minden spellnél előfordul, gondolom latency, szerver lag akármi lehet az oka. Gyakran van olyan, hogy én simán benne látom még enemyt, mégse sebzi, vagy fordítva, engem sebez mikor (szerintem) kinn vagyok belőle.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Enigma1945 #51866 üzenetére

    Hivatalosan nincs erről infó, de az ilyen oldalak, mint op.gg vagy lol-mmr megtudja tippelni. Magadnak is megtudod mondani jó-e az mmr-ed az alapján, hogy sok vagy kevés lp-t buksz vagy nyersz meccseken.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Plata #51882 üzenetére

    Én se értem, mi célja van ennek a videónak. A címében benne van a konfigja, tehát tech videó lehetne, de ahhoz túl hosszú. Játék bemutató lehetne, de ahhoz meg szinte alig beszél. Beletekertem, és közepén perceken át meg se szólal. És még rosszul is játszik, mármint kezdő persze, de nah.
    Amúgy fentebb írtakhoz még annyit, hogy a lol úgy készült, hogy szinte mindenen elfusson. Szóval egy újonnan vásárolt gépen biztos futni fog, akinek meg fontos a grafika és az fps, gondolom gamer PC-t rak össze, azon meg mit számít, hogy 150 vagy 200 fps? Más játékokat vegyen viszonyítási pontnak.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz kentucky #51899 üzenetére

    Teljes újratelepítés (nem csak javítás), esetleg egy régebbi vga driver visszarakásával próbálkozz.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz kenwood #51994 üzenetére

    LINK Hogy legyen pontos adat azoknak akiket érdekel. (mint engem :U ) Mindenki megnézheti, hogy mennyire is van elől. Tavaly én silver4 voltam azt hiszem (only 10 besorolóval), tehát átlag játékos vagyok, nem is rossz első évemben. :DDD De persze ezek között nincs ott a sok unranked, még nekem sincsenek letolva a besorolók idén. Azért az szép, hogy diamond és fölött 50 emberből csak egy van, de platinából rögtön több mint háromszor annyi. (flexnél még kevesebb)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Gentlelelele #52033 üzenetére

    Ahogy nézem téged az (is) érdekel, hogy mikor vannak az akciók. Heti kétszer vannak, keddtől péntekig, és péntektől hétfőig (tehát pénteken mindkét akció él) leárazva 50%-al: 4 hős és 4 skin. Adott hónap összes akciójáról van külön hír mindig előző hónap vége felé (lassan aktuális a júniusi lista), a pontos ideje viszont csak mindig az akció előtti nap 16:00-kor derül ki (hétfő és csütörtök). És ez ugyebár csak RP-s árra vonatkozik. Ezen felül minden hős megjelenéskor csökken a legrégebbi 6300 IP-s hős ára 4800 IP-re. A rúnákra vonatkozó akció viszont nem változik tudtommal, legalábbis régóta akciósak azok amik.
    Tankot szerintem első körben a lane ellenfeledre építsd, utána vedd figyelembe az enemy team összeállítását, és azt is nézd, kik vannak elffedelve. (felesleges pl. mr-t építeni ha az enemy egyetlen ap hőse se kill-t, se elég farmot nem tud szedni)
    Többit többiek is leírták, én lvl6-ig maradok az adc mellett, az xp területen belül oszlik meg ugye. Utána pedig lehet többi lane-nek segíteni, illetve hagyni az adc-t farmolni, míg te a közelben wardolsz, vagy takarítod a wardokat.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #52051 üzenetére

    Személy szerint én Syndra-t benne hagynám. Bár lehet azért, mert jól passzol a játék stílusomhoz (óvatos, kissé passzív vagyok), illetve a mágusokat preferálom, de én vele még nem buktam lane-t soha. Nagyon jól tud poke-olni, ha találsz egy Q+E-vel, és tolsz még egy W-t, ingyen sebzés, vissza se tud támadni ellenfél, és a wave clearje is nagyon jó. Cserébe viszont teamfightnál ha az ellenfél jól zárja sorait, nem ér annyit, de amint az adc vagy más papírabb karakter rosszul helyezkedik, egy kombóból eltünteted.
    Illetve a mid-es listához én Orianna-t is hozzá adnám. Nem érzem nehezebbnek egy Ahri-nál, és az ultija megfordíthat egy csapat harcot, akár egy nem teljes kombóból eltüntet ő is egy papír karaktert.
    Autofill adc-nek tudom esetleg én javasolni Ashe-t és Sivir-t. Ha nincs otthon bot-on, és inkább óvatosan játszana, ezekkel fel tudja magad farmolni, és ha a csapat megvédi, late game-ben hasznos lesz vele az ember (na meg olcsók is). De ez csak saját tapasztalat.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz marked one94 #52061 üzenetére

    "Ha ellövöd a Q-t és tudod, hogy betalál és ugy ugrassz R-el rá, hogy még nincs ott a Q markja akkor is resetel az R. És mire resetel ( 1mp cd azt hiszem) addigra oda ér a Q és a mark is, szal tudsz ugrani megint."
    Az, hogy ez bug vagy feature lényegtelen, sok videó van róla és alapvető trükk azoknak, akik Diana-val akarnak játszani. Ami még fontos lehet, az a maximális sebzés érdekében felstackelt passzív beugrás előtt. Anélkül is lehet eredményes az ember, de az biztosabb kill-t hoz. :U

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Carlytoo #52071 üzenetére

    Ebben az esetben meg szűk a lista, mert ha sokat gyakorol valaki vele, majdnem bármelyik hőssel tud carryzni. A probléma esetleg ott van, hogy nem mindegyikkel tudsz a csapat hasznára válni eléggé lane fázis után. Viszont ha ilyen hősöket nézünk, akkor is ennél jóval több van. Saját tapasztalataid alapján, hogy neked ezekre a posztokra ezek a hősök jöttek be nincs gond, de ne általánosítsd szerintem, mert más játékosoknak lehet nem esnek kézre.
    Nem támadni akarlak ezzel, örülök, hogy vetted rá fáradtságot, hogy össze szedted ezeket. :) Csak vedd figyelembe, hogy nem mindenkinek esnek úgy kézre ezek a hősök, mint neked, akár több gyakorlással se.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Plata #52073 üzenetére

    Arra hiába vártál. Legendary (1820 RP) és Ultimate (3150 RP), valamint a gemstone-ból craftolható illetve limitált skinek nem jöhetnek elő Saját boltban. Ezen kívül a 3 hónapnál fiatalabb skinek se, de a legacy skinek igen. Én is nagyon vártam a boltot, akad jó pár skin (főleg legacy) amire lecsaptam volna, de semmi jót nem kaptam. Academy Ahri még hagyján, de csak 50%-os, és már van rá 2 skinem. Shaco és Talon skin szintén kuka nekem, nem is játszom velük, 2-3 meccsem van csak bennük. Biztos sokan irigyelnének a 60%-os Project: Yasuo miatt, de az is pont hidegen hagy. :DDD

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz hugi0 #52091 üzenetére

    Nem tudom, hogy csak én vagyok-e így vele, de mintha a BO5-ös meccseknél ha az egyik csapat elhúz 2-0-al, akkor utána a RIOT megkéri őket, kapjanak ki egyszer (mégse legyen 3-0). Első meccset nem láttam, de a 2. és 4. meccs alapján ahogy a G2 játszott, nem tudom össze egyeztetni a harmadik meccsel. Főleg azok az Ahri charmok, néha mintha direkt be se akart volna találni velük. Nem azt mondom, hogy ez laza 3-0 lehetett volna a G2-nak, de az a lose ennél sokkal szorosabb kellett volna legyen. És mondom, ez sok BO5-nél feltűnik nekem.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Zedz #52098 üzenetére

    Semmi hátrányod nem lesz abból, ha vele játszol tovább. Észre fogod venni, ha már nem vagy veretlen. :DDD
    Én például egyáltalán nem tartok Veigar-tól, jó kezekben lehet erős ő is, mint bármelyik hős, de egyáltalán nem érzem kiemelkedőnek. Haverom viszont aki sokkal kevesebbet játszik (játszott), és tapasztalatlanabb is nem szereti, és ha együtt mentünk pl. porokingen vagy felemelkedésen, akkor ő kedvéért bannoltam. Szóval igen, alacsonyabb szinteken biztos nehezebb ellene játszani.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Zedz #52121 üzenetére

    Minél magasabb ligába jutsz, annál kevésbé fogsz tudni betalálni a W-vel. (mármint a játékosokra, a minionok nem skillesebbek ;] ) Ellenben ha többször tudod eltolni az E-t, illetve hosszabb a kábítása, annál hasznosabb.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz csipszikutya #52171 üzenetére

    Múltkor csapatos IP hétvégén mentünk 5 fős csapattal normálokat, és ott kaptam magam ellen egy dia3-as Ahri-t, és bár Orianna-val a first blood nálam landolt (azon múlt, hogy nekem nagyobbat sebez az aa-om), de utána vissza hozta magát, és letarolta a csapatunk (mindenki bronze-silver). Szóval jah, valós probléma lehet, bár nem feltétlen annyira hatalmas. A troll/afk stb. csapattagokhoz képest itt meg ugye hátrány, hogy annak az esélye, hogy nálatok van egy smurf (ha nem vagy az) kisebb. Elvileg játék figyeli, és smurf ellen berak az enemyhez is egy smurf-öt, de hát ezután is sok mindenen bukhat, van aki csak kikapcsolódik, próbálgat dolgokat (új hős vagy build), míg más tryhard, mert élvezi, hogy dominálja játékot.
    De a legrosszabb szerintem az, aki utóbbi csoportnál van, és semmibe veszi az ellenfelet és saját csapatát is. Sajna ilyet is látni akár streamereknél is, ahogy flamel, szidja, kutyába se veszi többi játékost, csak mert ő magasabb ligából jött. Ha csapattárs hibázik, akkor useless shit, ne is segítsenek neki, ha az ellenfél hibázik, akkor trash játékos, ha pedig ő, akkor bad luck.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Bowser #52202 üzenetére

    Egy éve kezdtem el nagyjából nézni LCS-t és emlékszem, akkor Rek'sai és Nidalee is pick or ban volt. Ahhoz képest is nagyon eltűntek. Most a Rek'sai átdolgozás kíváncsi vagyok segít-e valamennyit rajta majd, az ultija elég érdekesnek tűnik az biztos. És Kindred is kap most kis segítséget, hogy vissza találjon.
    Zyra main-ek picit fellélegezhetnek, visszavonták a PBE változásokat egyelőre. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Bowser #52207 üzenetére

    Nagyon nem kell aggódni, általában következő pbe ciklusban visszahozzák a dolgokat. Valószínűleg csak kevés vagy nem elégséges visszajelzést kaptak, vagy finomítani akarnak a dolgokon, de biztos jön ha nem most, majd következő alkalommal változás. Malzahar az aki még amúgy jó pár patch óta kap figyelmet, megint hozzá nyúlnak a voidlingekhez.
    Én még Kindred változásban bízom kicsit. Anno megvettem (én hülye kipróbálás nélkül), majd kapta is a nerfet és teljesen kivégezték. De most úgy néz ki, végre megpróbálják visszahozni kicsit, tetszik a passzív stack arányában növekedő lőtávolság.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Akinek elkerülte volna figyelmét, ismét volt egy kis reddit-es kiszivárgás, amit töröltek. Mivel a legutóbbi ilyen jellegű poszt is bejött (új hős páros és skinek leírása stimmelt), így ez is érdekes lehet, bár érdemes fenntartásokkal kezelni.

    Ami számomra ebből azért merésznek tűnik, az az új hős, pontosabban az, hogy már 7.12-ben jön. Ha ez igaz, már kapnunk kéne a hétvége folyamán is egy teasert, hiszen kedden már pbe-n bekerülne. Evelynn izginek tűnik, Urgot meg... hát miért is ne. :DDD
    Skinek hátha bejönnek, bár az fura, hogy előző listán szereplő Star Guardian skinekről még semmi nincs, de tény, hogy mivel ősszel kaptunk legutóbb abból a témakörből, így a Pool Party és az Arcade is, sőt ha lesz a Project is előbb jön idén. (lehet az a Program skin csomag inkább Project lesz, hiszen év végén kaptunk már egy Program Camille-t). Ebből a listából amúgy csak Pool Party Ahri az aki érdekel. :U ;]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz csipszikutya #52229 üzenetére

    Hát most erre nehéz bármit mondani. Vigasztaljon a tudat, hogy minden új hős kijövetelekor egy 6300-as ára 4800-ra csökken. :DDD
    Én még elég messze vagyok az összes hős megszerzésétől. Jelenleg a kedvencek megvannak, most jöhetnek azok amik tetszenek, de amúgy nem fogok velük annyit játszani. Itt kicsit nehezebb is dönteni mit vegyek, jelenleg pont 20 ezer IP-n csücsülök, de ennek a nagyja elmegy majd most 3. szintű rúnákra. Csak remélem, hogy a rúnák átalakítása majd nem jön olyan hamar, és nem hoz magával olyan módosításokat amik miatt bánni fogom az elköltött IP-t.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Zedz #52243 üzenetére

    Ha jól rémlik LB ingyenes most, tolj vele 1-2 meccset, és ha nem sietsz, várj 1 napot, hogy kiderüljön mik lesznek keddtől az új heti ingyen hősök, hátha valamelyik előjön még.
    LeBlanc sok gyakorlást igényel, én imádom személy szerint, de mivel kis papír assassin, így ha nem tudsz vele senkit elkapni akkor haszontalan szinte. A pár hete kapott nerf miatt ráadásul később lesz csak igazán mozgékony.
    Ahri is egyik kedvencem, őt ajánlom is mid-esként. Erős, van benne sebzés, és mozgékony is.
    Brand kissé el van tűnve most mid-ről, de több fős teamfightokban nagyot tud tépni, főleg low elo-n ahol nem állnak szét az emberek ha beküldöd az ultid. Viszont nagyon immobilis.
    Syndra-t pedig írtam korábbi posztban már, nem túl mozgékony, de nagyon nagy sebzést tud kiosztani. Ha rosszul pozícionál adc vagy mid-es ellenfélnél egy teamfightban, pillanat alatt eltünteted.

    Személyes preferenciám:
    1. Syndra/Ahri
    2. LeBlanc
    3. Brand

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Zedz #52246 üzenetére

    Igaz, hogy Veigar se túl mozgékony, de neki az E képességével van egy nagy területre ható cc-je, vagyis azzal távol tudja tartani ellenfeleket. Az ok ami miatt nálam Snydra előrébb van mint Brand is az, hogy bár mindkettőnek 2 képesség elsütése kell a cc-hez, de míg ez Brandnél csak egy ellenfelet kábít, Syndra többet is tud jó esetben. Ha inkább ilyen nagy sebzésű hősök kellenek akkor valóban, Syndra és Brand is megfelelő lehet. Ahri és LB pedig assassin, előbbinek az ultija ad 3 ugrási lehetőséget, utóbbinak pedig a W és RW használata teszi igazán veszélyessé. Mindkettőnek nagy sebzése van, fel tud robbantani egy papírabb hőst, de ehhez kell a jó reflex és ügyesség. Talán annyit érdemes kiemelni, hogy míg LB E nem azonnal köt le, addig Ahri-nak igen, ráadásul az erősebb cc-nek is számít, de ugye ha egyszer betalálsz az LB E-vel, utána tolhatsz egy RE-t, ami hosszabb cc-t jelent. Véleményem szerint nehezebb LB-t jól használni, cserébe ha sikeresen likvidálsz valakit, csuklani fog a családod. :DDD

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz csipszikutya #52314 üzenetére

    Túlságosan megváltoznak a rúnák ahhoz, hogy ne nyúljanak az árhoz (ha jól értem, már nem 3-9-9-9 db lesz, hanem csak néhány, de az sokkal többet ad). Az, hogy ingyenes lesz jó, de akkor rendesen legyen kárpótolva az aki eddig költött rá. És mivel meccs előtt lehet majd ezeket is módosítani, a rúna oldalak is értelmüket vesztik. Én eddig vagy 10 ezer IP-t költöttem csak rúnára, és egyszer 6300 IP 2 oldalra. Most az összes rúna oldalt fel akarom tölteni rendesen lvl3-asokkal, az még 15 ezer lesz. Még majdnem fél év míg ez bejön, és hát csak nem kéne rankedezni lvl2-vel (egy rúna oldalam full lvl3 csak, többi vegyes), de ha nem lesz semmi kárpótlás, kidobott IP. Nem játszok olyan sokat (nem gyűlik olyan gyorsan IP), és túl sok hős hiányzik még ahhoz, hogy ne izgasson. :F

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz csoki46 #52347 üzenetére

    Kibeszélésnek nem mondanám azt a pár hozzászólást, bár tény, hogy szerintem mindenki így van vele, ezért nem írtak mások. A kárpótlás tuti nem RP lesz, vagy IP-t kapunk, vagy ládát+kulcsot. Az új rúnákról meg majd ha lesz konkrét infó, most annyit tudni, hogy kevesebb, de több statot adó kis rúna lesz, és a fő rúna key mastery szerű passzív képességet ad. Várjuk ki a végét, messze még a november. ;)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Zedz #52380 üzenetére

    Morrelloval szoktam kezdeni, abból is last chapterrel, és az már megoldja mana problémát. Gyakorlással majd rá fogsz jönni, hogy mennyire érdemes spammelni képességeket, és ha nagyon fogy akkor kicsit kevesebbet használd őket. Tehát ne erőltesd a lane tolását, csak mert képes vagy gyorsan leszedni minionokat. Főleg mert érzékeny vagy gank-re, nem is érdemes nagyon kimenned, ráérsz később torony alá kényszeríteni enemyt.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz lapartman #52399 üzenetére

    Nekem elég ha meglesz mindkettőn a gold. Tavaly fél év játék után 10 besoroló alapján silver4 lettem, szóval reálisnak tartom ezt. Azóta sokat fejlődtem, bár még gyakorlatot kell szereznem azokkal a hősökkel akikkel rankedezni akarok (mindegyikkel lvl5 ismeret a cél) aztán nekiugrom. (nem sietem el, már elhagytuk szezon felét és még unranked vagyok mindig :DDD )

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Beni97 #52423 üzenetére

    Na ez remek hír. Dyrus-t és Voyboy-t követem közülük, szóval én is szívből tudok majd szurkolni nekik, marketingből ötös. Nem hiszem, hogy nagyon komolyan vennék majd azért, de biztos fognak tudni meglepetést okozni. Streamelésükre meg nem fog nagyon hatással lenni, kicsit kevesebb soloQ, és több közös játék, ami nekik is hoz plusz nézőket majd.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz csipszikutya #52450 üzenetére

    Inkább percenként 500 akar az lenni. Gondolom egy koreai cikket fordított le angolra egy portál, azt átvette egy másik, majd egy magyar lefordította azt is, és valahol útközben a percből másodperc lett. :DDD Még a percenkénti 500 is rengeteg, ha belegondoltok az is több mint 8 másodpercenként. Szerintem itt a többség jobb esetben ilyen 3-4-et tol, de azt is csak néha, egész meccsre vetítve ennél jóval kevesebb is elég átlag.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Zedz #52487 üzenetére

    Malzahar-hoz rengeteget hozzá nyúltak mostanság, és lehet fognak is még, szóval ha csak nem tetszik a stílusa, és szeretsz vele játszani (gondolom már kipróbáltad ingyenes héten korábban), akkor nem feltétlen javaslom személy szerint. Én mindig ezt mondom: minden hőst próbálj ki, és amelyik tetszik, nagyon bejön azt vedd meg. Azt meg neked kell mérlegelned, hogy jelenlegi meta-ban mennyire állja meg helyét, és ez mennyire fontos neked. (én inkább játszom egy olyan hőssel amivel bár kisebb az esélyem nyerni, de élvezet vele játszani, mint egy olyannal amivel nagyobb eséllyel nyerek, de unalmas)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Na kis kedvcsináló videó az idei SKT T1 skinek-hez. Mondjuk nem tudom tényleg 6 skin lesz-e, mert a surrenderat20 oldalon a felsorolásból valamiért kihagyták Zac-et, pedig ő is ott van videón, beszélnek is róla.
    Olaf, Ekko, Jhin, Syndra, Nami és Zac lesz. Remélem emiatt nem hagyják el idén a Star Guardian Syndra skin-t, mert akkor utálni fogom Faker-t. Az ilyen csapat skinek engem egyáltalán nem hoznak lázba.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Plata #52495 üzenetére

    Nem vagy egyedül, ahogy írtam engem se. Ha kedvenceim lennének, vagy olyan stílusú lenne akkor talán, de jelenleg egyik csapat skin se jön be. SKT eléggé egyeduralkodó jelenleg, nem tudom a RIOT-nak van-e terve arra, hogy változtatnak-e ezen a sémán, egy negyedik meg ötödik SKT skin eléggé gáz lenne már. De egy UOL Irelia-ra vevő lennék. ;]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz stefyY #52500 üzenetére

    A Honor változást tudjuk, de a rúnák majd csak az elő-szezoni patchben jönnek. Egy hete csináltak erről videót, ennyi idő alatt nem gondolják meg magukat. :U Bár lehet a jelenlegi rúnákkal csinálnak valamit, pl. ingyenessé teszik őket (mivel úgyis kárpótlás lesz érte, az új rúnák ingyenessége miatt, és lehet nem akarják, hogy ennek tudatában most sokan vergődjenek rajta vegyenek-e még rúnát (pl. én is), ha úgyis átalakul az egész).

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Bowser #52503 üzenetére

    Skin-t tuti nem fognak IP-ért adni, de mondjuk őrszemkinézetet vagy idézői ikont tényleg adhatnának megjelenés után 1-2 évvel már IP-ért. Ezekre nincsenek akciók, szóval megjelenés után megveszi aki akarja, utána nem hinném, hogy nagy kereslet lenne rájuk, és inkább csak hextechből ha nyitják váltják ki. Vagy esetleg ha már sokan a kulcstöredék miatt sírnak, lehetne kulcstöredéket vagy magát kulcsot venni IP-ért is jó lenne. Persze ezt a RIOT tudja mennyien veszik ezeket boltból RP-ért, és megéri-e lemondani róla.

    Fentebb a rúnákhoz visszatérve, alap esetben én se költenék most rúnára, de sajnos a 4 rúnaoldalamból csak egy, a standard AP full lvl3-as, a standard AD félig meddig, az AS és az AP CDR pedig még ennyire se kész. Mivel idén gold a cél, nem ártana ezeket feltolni, több mágussal is játszom aminek az AP CDR megfelelő (igaz most az új banshee's veil miatt az is elég gyakori item választás, szóval lehet elég az, zhonya és morello együtt), illetve az AS se ártana, mert Shyvana egyik kedvenc jungelesem. Szóval ha ingyenessé tennék most rúnákat annak örülnék, ha nem, akkor talán a standard AD-t fejezem be csak.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz hugi0 #52524 üzenetére

    Illetve a top Galio-k (Galio amúgy is kapott nerfet). LCS-ben elszaporodtak az ilyen min. 3 Doran's Ring-es Galio-k, illetve más top hősöknél is feltűnt mostanság, ezeket akarják vissza szorítani gondolom.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Sordoran #52496 üzenetére

    Most, hogy már PBE-n bekerültek az új SKT T1 skinek, azt hiszem kirajzolódott, mi a RIOT terve arra, ha ugyanaz a csapat nyeri többször is a VB-t. Drágább, "jobb" skinek készítése mindig. ;] Első győzelmük után a skinek még 750 RP-be kerültek, majd tavaly már 975 RP-s skineket kaptak, idén meg 1350 RP-seket fognak (amit szerintem egyáltalán nem érnek meg). Szóval ha idén is az SKT T1 nyer, jövőre legendary skinek jönnek, azután meg ultimate!? :DDD
    Továbbra is abban bízom, hogy a Syndra skin nem befolyásolja majd ősszel az SG Syndra elkészültét. Végül is Jhin is kapott skin-t, pedig nem rég volt a Blood Moon Jhin kiadása.

    szerk.: Na jó, videó alapján van köztük olyan skin idén, ami tényleg 1350 RP-t ér, de nem mindegyik.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák