Új hozzászólás Aktív témák

  • waassy

    tag

    válasz Dictator^ #919 üzenetére

    Tegnap én is játszottam kettőt, mindkettőt buktuk. De tanulságosak voltak. Nasust kezdtem el játszani, azért mert azzal senki nem nyomul. Lehet hogy vannak jobb válsztások is, de csak azért is, meg nekem tetszik.
    Az elsőben igen jók voltak az ellenfelek a lane-ünkön, mert nem igen hagytak farmolni... Meg is lett az eredmény - kikaptunk. A másodikban már kezdtem belejönni, szépen farmoltam a Siphoning Strike-ot. Nem túl jó kezdés után (középen az inhibitorunkat lenyomták) úgy tűnt nyerni fogunk. Asszem Jarvannal és Karthussal inhibitort zúzni mentünk. Az ellenfél 4 játékosa meghalva, gondoltuk baj nem lehet, Irelia ott maradt védeni a bázist. Az ellenfél Jarvanja megtámadta a Nexust őrző két tornyot 2 superminionnal. Gondoltam baj nem lehet két torony meg egy Irelia elég lesz hogy megvédje a Nexust. Hát nem. A torony alatt Irelia elvérzett és mire visszateleportáltam volna lezúzta egyedül a Nexust. Tanulságos.
    Egyébként tegnapelőtt meg előtt sikerült úgy kezdeni a játékot hogy 2 afk társat kaptunk. Nagyon király volt.
    Ilyenkor mindíg elmegy a kedvem az egésztől, de aztán másnap új reményekkel mindíg elkezdem a játékot. :DD

Új hozzászólás Aktív témák