Új hozzászólás Aktív témák

  • grimm2015

    senior tag

    válasz forguet #65582 üzenetére

    Egy hajszállal... :DDD Az előszezon patch szerintem az eddigi legnagyobb fekete folt (az adc-k számára).
    A legnagyobb hiba, hogy a gyógyítások egy kalap alá lettek véve és ez miatt (is) tud mundo 1900+ healalni EGYSZERRE, nem összeadva a többi apró mellett, ez több mint a legtöbb karakter teljes élete...
    Ahhoz sem akarnak nyúlni, hogy full tank itemekkel megmagyarázhatatlan módon 6-700 ADja van neki.

    Amíg nem lesz átdolgozva a heal rendszer, addig az adc-k nagy része még nagyobb szopóágon lesz, remélem ez még a szezonkezdésre megjön (bár nagyon kétlem).
    Grievous Wounds gyakorlatilag semmit sem ér... jelenleg az egyik leghasznavehetetlenebb.

    A legnagyobb vicc, hogy a tankoknál van a heal/shield/def és most már a sebzés is.
    Nem tudom miért jó, hogy a tankok a dmgkingek.

    Én azóta sokkal szarabbul is játszok, mert nem úgy tudom felmérni a helyzetet.
    Gondolok itt arra, hogy a low hps tankot nem tudom megölni, vagy hogy 60-70%+ élettel a hearthsteel "assasin" sebzésére nem számolok :DDD .
    A másik probléma, hogy az adc számára legtöbbször túl hamar véget ér a játék.

    A piszkálást is el kell felejteni... mert 1hiba után 10-15 "piszkálódási" sebzést kapsz vissza :DD És akkor egyforma játék tudás... persze.

    [ Szerkesztve ]

    Battlenet: Grimm#22690

Új hozzászólás Aktív témák