Új hozzászólás Aktív témák

  • nuke7

    veterán

    válasz Kanczy #61339 üzenetére

    jól látod, csak a promókat bukjuk el, egyébként a flex valóban sokkal kiszámíthatlanabb :K
    (egyébként most volt egymás után két win, mert egy brand supp is afk volt :D - működik a forumba írás, nézi a riot :D )

    (#61340)kenwood : Én előző meg azelőtti season-ban is silver teteje voltam, és csak azért nem gold, mert nem játszottam annyit a goldos haverokkal - nyilván lehet az, hogy pár év után, hiába nézi az ember a meta game-t, figyel a pozícionálásra, az objektívekre, map-ra, stb. egyszerűen nem lesz jobb... de azt hittem, hogy azért még pár évtizedem van, mielőtt elkezdek romlani...
    Úgyh egyelőre a flex-re fogom, de hozzáteszem, még mindig kb. kétszer annyi pontot kapok a win-ért mint amennyit a lose-on vesztek... :U
    (a 200 game meg kb. 3x annyi mint amennyi eddig van flex-ben)

    "meg az se kell. Menj el duozni valakivel,aki picit van feletted. mondjuk te s2 o meg g3.
    Ha 10 bol 5 meccsen hasonlot nyujtasz,akkor elohell. Ha szinte minden meccsen szarabb vagy nala, akkor pont ott vagy,ahova a kepssegeid alapjan tartozol." -
    na, nekem ez megvan - van amikor én vagyok jobb, van amikor a felettem lévő társak de kb. ha egy ligával vagyok lejjebb, ugyanazt hozzuk. (b1-s1-g4)

    [ Szerkesztve ]

    https://youtube.com/user/nuke7

Új hozzászólás Aktív témák