Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz csirkerizs #51877 üzenetére

    Lol kb egy krumplin is elfut, de a Ryzen minden téren meghálálja a magasabb memória órajelet nyilván. Nálam hétfőn érkezik be a G-Skill Flare-X 3200 szintén egy most épülő ryzenhez(crosshair, 1700x).
    A különbség kb 10-20% lehet 2133 és 3200 között, de szerintem a LoL-nak tényleg pont mind1. Egy picit is értelmes gpu-val megvan a fix 144 bármin.

    Más téma: Igazán koca lol-os vagyok. Pár hónapja kezdtem el, nyugtató gyanánt. Vagy soloban vagy duoban megyünk cimborával egyelőre Normalon ameddig nem farmolunk elég champet. Botor módon a default EUNE serveren kezdtünk, de némi utánaolvasás után realizáltam, hogy az EUW serverekkel jobban jártunk volna.

    A kérdésem rémesen egyszerű. Az olyan botoknak mint mi megéri váltani? A szintünk jó ha megüti szerintem a bronz 5-t(lolsumo szerint normalon általában bronz 4 és silver 1 közötti ellenfelekkel találkozunk és 50%-os a win arány).

    Újra kezdeni nem óhajtom, van EUW account, de nem szívok ismét lvl30-ig. Tehát megéri ilyen alacsony szinten 5000 Ft-t?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák