Új hozzászólás Aktív témák

  • jkrisztian

    aktív tag

    Sziasztok. Én még új vagyok az idézők között de a Dota miatt egész nagy MOBA tapasztalatom van. Csak egy jó tanàcs: el kell felejteni a solo gameket, mert amit ott jàtszanak az emberek az csak a műfaj kigúnyolàsa, fejetlenség. Voice chat, ts nélkül nem lehet Mobàzni. Kezdjetek el cimboràkat keresni, verődjetek csapatokba és ez a hülye a csapattàrsam téma pikk-pakk köddé fog válni, talán sosem akartok többe solozni. Én nem is vagyok hajlandó màr jàtszani csak premade csapattal (min. 3 cimbivel). Nem tudom ismeritek e a HL "klànt", ez egy olyan társaság ahova akármilyen picit is komolyabban jàtszani akaró embert be vesznek és új játékosokat tudtok megismerni, csapatokba tudtok verődni. Van TS szerver, vannak benne komolyabb játékosok is akik segítenek titeket a tanulásban és biztos, hogy lesz veletek egy szinten lévő jófej emberek akikkel együtt tudtok fejlődni. Csak ajànlani tudom és is a tagja vagyok de én a Dota részleget "erősítem". Sok jófej embert meg lehet ismerni, sokkal többet ad így a jàték. Ha valakit érdekel a dolog írjon egy privàt üzenetet és oda irànyítom az illetékesekhez. Fel a fejjel, felejtsétek el a random 12 éves kölyköket, iràny a competitív móka. :)

Új hozzászólás Aktív témák