Új hozzászólás Aktív témák

  • Mottie

    őstag

    Úgy érzem ma este nem kellett volna játszani..

    Az első meccsen én voltam szar, egyszerűen nem tudtam mit kezdeni a Fiddle camppel miden Ziggsel. Ulti, Fear, Silence 100-0 legalább 6-szor vagy 7-szer a meccsen. Hiába wardoltam, akkor másik irányból jött.

    Következő meccsen Leona Graves botlane simán hoztuk folyamatosan öltük az ellent.. Csak sajnos a másik három delikvens nem volt a helyzet magaslatán. És az Azir, Vanye, Amumu, Lissanra, (Nami) lategame-mel nem tudtunk mit kezdeni, főleg hogy a Panthonunk suicide misszión volt végig.
    - Bónusz hogy a Pantheon már a champselectben is ragelt még az első ban előtt is.. Aztán hogy lenyugodjon hagytuk jglbe menni...

    Amikor úgy kezdődött, hogy az egyik gyerek megint már bannok előtt anyázott meg bazdmegelt (angolul) már tudtam hogy megint nem lesz semmi jó. Ráadásul az okos Lee jgl még rá is tett egy lapáttal azzal, hogy válaszolgatott neki. Kalista + Blitz botlane volt, végülis két killem meglett a laning phase végére, csak közben a másik három delikvens megint csak 0-10 -es összesítéssel állt (Morde v Irelia mid, Lissandra v Ahri top, lee vs J4 jgl) és akkor Morde közölte, hogy márpedig ő így nem játszik mert J4 már ennyiszer gankelt lee meg egszer sem (persze hogy folyamatosan az ellenfél torny alatt volt mert pusholt ward meg 0, még szóltunk is neki hogy wardoljon) úgyhogy afk. 4v5, megint semmi esély. FML :D

    Be Victorious!

Új hozzászólás Aktív témák