Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz Mottie #35321 üzenetére

    Nem lógok ki a sórból, bár a harmadik meccsünk rajtam is úszott. 30asok közé kerültem, 23asként, és nem bírtam a Quinnel Kalistaként. Sokkal jobban tudott farmolni a plusz masterynek köszönhetően, nem találtam Kalista last hit pontját, állandóan a minionok felét nem sikerült last hitelni. Plusz besegített hogy olyan WW volt velünk jungleben, aki 0/2/2 értékkel kb részt sem vett a csatában, csak ténfergett a jungleben, mint akinek fogalma nincs, hol van... Ha jobban tudok Kalistaval játszani, akkor még talán lett volna lehetőségünk. Öcsém is beszopta. Garent rakott topra. Nasust kapott az ellentől. A supportom Leona volt. Mivel még nem tudom, mikor nyomjam Kalista ultiját, mondtam Goldos support ismerősnek, szóljon, mikor menjen az ulti, ő még jobban érzi azt a pontot. Vagy nem. Volt, hogy az életét mentettem meg azzal, hogy nyomtam az ultit, különben szétkapták volna. Én épp el tudtam menekülni, így már ő is. Még rengeteget kell játszanom, Kalistával is.

    Nasus rohadtul tetszik viszont. Eszméletlen, milyen pofonokat tud leverni, ha van időm, és lehetőségem szépen stackelni. Egyik mecsben, Riven ellen szépen elvoltam, hagytam, hogy betoljon turret alá, és turret alatt farmoltam ezerrel, stackeltem, az meg csak lesett. Próbálkozott leszedni, sőt, volt, hogy rá is ugrottam, és elsőre el is basztam. Kinyírt. De utána következő 2-3 pofonosztást nagyon megsínylette. Elkezdte a komboját, én meg úgy pofán kergettem, hogy kiszaladt a világból és ott pusztult. Ekkor egy rövid időre eltűnt, toltam az ss-t megjelent másik lanen, és beszedett egyből 2-3 killt. Onnan kezdődtek a bajok. Én toltam feljebb a stackem, már valahol 500 körül jártam, mire visszaért. Már Lee Sinnel együtt. Éppen hogy nem öltem meg mindkettőt.:( Riven elfeküdt, de Lee Sin már túl nagy falat volt. Túl nagy sikerrel elfeedelték a többi lanen. Onnantól a következő 10 percben csak szarrá verték a teamet. Rohantam állandóan a csapat után, mert képtelenek voltak együtt maradni, állandóan szanaszét kószáltak, a Lucianünk állandóan a minion wavekre ultizott el, de csak arra, és állandó jelleggel elrohant a tfek elől, amint csak egy pillanatra is úgy nézett ki, hogy az ellenfélnek az adott összecsapást van esélye megtörve de túlélni. Volt egy pillanat, kamikor még lett volna esélyünk nyerni, ha a többiek, összeszedik magukat, de ez kb ott el is úszott. Nem akartak működni, mint egy csapat. vesztettünk is. (Ebben a csatában az egyik hibám az volt, hogy későn láttam meg, hogy valahol tf alakul ki, és mire odaértem, jó eséllyel már erőfölény alakult ki az ellenfél részéről. Még van mit tanulnom, jó sokat. Mentségemre, még alig játszottam.:D )

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák