Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    Adott egy szituáció:

    Lila csapat, champion select. Ranked, Bronze II, este kilenc óra.
    Első játékos pick orderre hivatkozik, a call order a második játékosnál van. Hiába mondjuk, hogy ugyan abban a pickben vannak. Első player selectnél instalockolt, második player is. Második player mehetett volna jungle-be is a champjével, de nem volt hajlandó engedni. A végén duo top lett belőle. Lehet elhanyagolható, de az első player lengyel, a második cseh volt. Szerencsére a némettanárommal sikerült pár sort lefordíttatnom lengyelre (ott járt egyetemre) az ilyen esetekre, de sehogy sem sikerült meggyőzni egyik félt sem. :U

    Earlyben pedig olyan jól elvoltunk, topot rendesen karban tartották, de a jungler elkente a szájukat. Botra elkellett volna néha a gank, de ki volt egyenlítve. Mid elbukott. Late-ben az ő Blitzcrankjük nyerte meg a tf-eket, csak nekem meg a carrymnek volt annyi esze, hogy kikerülje a pullját. Counterpicknek hoztam Thresht, hogyha elkapja earlyben, akkor lámpással kirántsam, de tf-ekben elvéreztünk a többi gyökér miatt (mondanom sem kell, a duo top egymást oltogatta végig és flame-elt minket).

    Az ilyenek ellen hogy lehet védekezni? Néztem pár animét, megnézem eltűnt-e a LoL krémje ilyenkorra...

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák