Új hozzászólás Aktív témák

  • WinnerB0Y

    senior tag

    válasz trassher #25955 üzenetére

    Tegnap Plat II riven loseolt a Plat III aatrox jungle el (aki dorans blade el kezdett majd olyan 15. perc körül vett egyben egy Golemet), 11/2 be feedelték folyamatos double killekkel az olafot. Majd a Mides Kayle volt az aki 19/4 ben egyszerre 2 hitelt engem (thresh harckocsi support) és az AD carry t is.
    Easten ez a platinum. Az 1/6 os riven top és a 0/8 as aatrox jungle. Ez a tökéletes kombó, hogy eljuss Bronze V ig.
    Enemy Jinx 1/6 ban, 76 farmmal a 35. percben kijelentette, hogy ő carryzte.
    ggwp :)
    Azért írtam ezt így le, mert nálunk úgy van, hogy ha botlane win (vagyis duoban haverral)akkor a többi lane szar. Ha top/jungle vagy mid/jungle kombót játszunk akkor valamelyikőnk biztos hibás a loseban. Az már nem is számít, hogy gyakorlatilag 8/1 es Syndra vagyok. A jungler meg szitne csak gankel és nem érdekes, hogy 30 farmal szaladgál.
    Mindig mi vagyunk a hibásak.
    Soha nem a Gold II "sohanemadccarryztemdebepickeltedasupportot" alvó Jinx akinek a játékot meg az életét is törölném. Nem. Ezek sosem hibásak. Csak én meg az éppen akkor jelenlévő duo partner.
    Kicsit már unalmas így játszani. Lassan odáig jutok, hogy kikapcsolom a chat et.
    vagy azt fogom csinálni, amit sokan csinálnak. Valami nem úgy történik ahogy én akarom insta leave. Aztán reprot me psl rito.

    [ Szerkesztve ]

    EUNE: iNeeko

Új hozzászólás Aktív témák