Aktív témák

  • Darkn3ss

    csendes tag

    Sziasztok!
    Koszonom az otleteket, segitsegeket, idokozben megoldottam a problemat. A kovetkezoket tettem: format c:, uj windows XP (semmi service pack, semmi codec pack), eloszor is feltelepitettem siman a windowst, meg az egyeb hardvereimet. Mielott barmi codec packot feltettem volna, vagy csak siman codec-et, megprobaltam feltenni a TV Tuner-t es hozza a programot. Lass csodat!!! Teljesen minden rendben van vele. Fut, rogzit, brutal jo :))). Ja fontos, hogy DirectX 9 fenn legyen a kartya telepitese elott. Ezutan a legujabb ACE Mega Codec Pack-ot kezdtem el telepiteni, de ugy, hogy custom telepitest csinaltam es csak a nagyon szukseges dolgokat tettem fel hozza, megpedig a kovetkezo 3 dolgot: Divx 5.05, Xvid, Lame MP3 codec. Az osszes tobbit kiszedtem a telepitesbol. Igy tudok filmeket is nezni, meg tunerezni is semmi problema nelkul. Plusz mar tudok rogziteni is a tunerrel Divx es Xvid formatumban is. Nagyon franko. Volt, hogy feltettem az ACE Mega C.P.-ot fullosan es bekavart neki, ujra kellett telepitenem meg a driver-jet is a tunernek. Szal javasolom, hogy ne fullosan tegyetek fel a codec packokat, hanem csak kivalogatni ami kell. Jo szorakozast...

    Darkn3ss - Respect for all mankind . . .

Aktív témák