Keresés

Aktív témák

  • ORCA58

    addikt

    válasz spani #933 üzenetére

    Sajna elég nagy rá az esély, hogy nem a TV-vel van a gond. A fórumban már volt valaki, akinek kicserélték az LG TV-ben az elektronikát, de nem javult semmit. (A box ott is jól ment)
    Nekem is hasonló a problémám C650-el , de nem Digikábel, így rögtön ráfogják, hogy a BOX-hoz van optimalizálva a jel. Elméletileg csak a saját boxukkal jön az adás, de CONAX modullal kiváltható (lenne ha jó lenne) A kártyához és a modulhoz semmi köze a hibának, mert két hétig kódolatlan volt a jel, de akkor is kockásodott. A város másik végén egy B7000-es is ezt csinálta. A röhej, hogy az antennásnak (saját bevallása szerint tökéletes box nélkül is), plusz felsorolt néhány nevet, akinél ez jó Azt nem tudom merre laknak a városban. Az érdekes, hogy a múlt héten javítottak valamit az internet miatt, azon a szakaszon ahol mi is vagyunk és azóta sokkal ritkábban jelentkezik a hiba. Ez azt bizonyítja számomra, hogy a hiba náluk van. Az sem mellékes, hogy az újság megírta, a VB idejére az M1 HD és M2 HD kódolatlan lesz, és az arra alkalmas TV-kkel lehet fogni. Tényleg kódolatlan , de a minőség olyan minta a Fehérvári. Ergó mégsem a boxhoz igazítják a jelet.
    Hogy miért jó a boxukkal nem tudom. Az biztos az messze nem ad olyan éles képet min d a TV.
    Még egyszer megnézetem az antennásokkal, utána ha még nem jó megpróbálom a SAMU szervizzel megnézetni a TV-t is, de elvinni nem engedem.
    Panaszkodni nem lehet, mert a cégnél csak az ügyfélszolgálatosok érhetők el, akik csak felveszik a panaszt, de az az antennaszerelőnél tovább nem jut. Az e-mailben írt panaszra a válasz menjek az ügyfélszolgálatra. A kör bezárult.

Aktív témák