Keresés

Aktív témák

  • Z.Frank

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nagyon sok LCD tv-t sasoltam a neten az utóbbi napokban és elmentem szaküzletbe is személyes benyomásokat szerezni a készülékekről. Az üzletben leginkább a Philips 32PFL5604H (infó: [link] ) képe tetszett az összes közül ebben a kategóriában. A neten is sok jót hallottam róla, főleg az SD nagyszerű megjelenítést emelték ki mint egyik legjobb tulajdonságát, ugyanakkor előző évekbeli Philipseknél a HD képről már nem mondtak ilyen jókat. (Én inkább tévézésre, dvd-, divx-filmek nézésére használnám, de HD csatornák is érdekelnének majd ha pár éven belül igazán beindulnának.) Mi a valós helyzet ezen a téren? Egyébként az amazon.de LCD tv eladási listáját is ez a készülék vezeti. 133 ezerért már rendelhető neten. Ár-érték arányban, megbízhatóságban mi a véleményetek róla? Esetleg év végéig még zuhanhat az ára?
    Egyébként ha futárral hozatom a tv-t netes áruházból rendelve és az első 3 napban valami hiba miatt cserélni kellene, ezt hogyan lehet megoldani (visszaszállítást)?

    Köszi a segítséget!

  • Z.Frank

    csendes tag

    válasz filipsz #33817 üzenetére

    Hali!

    Én is egy ilyen Philips tévével szemezgetek, csak kisebb méretben: Philips 32PFL5604 [link]
    Mivel ugyanaz a típus, néhány infót szeretnék róla, mi a tapasztalatod?
    Főleg dvd, divx és digitális SD (egyelőre még nem HD) tv adások nézésére használnám.
    Ezeken a platformokon színek, kontraszt, tekintetében okés?
    Fekete megjelenítése? Tapasztaltál-e áthúzást? Hangszórók szépen szólnak? USB-n keresztül játszik avit is?
    Minden egyéb tapasztalatra is kíváncsi vagyok, köszi előre is!

  • Z.Frank

    csendes tag

    válasz Móci #34085 üzenetére

    Én két tv közt vacillálok, az egyik az általad kinézett
    Samsung LE32B530P7W [link],
    a másik:
    Philips 32PFL5604H [link]

    Én is kérnék tanácsot, hogy a Philips mennyire megbízható márka, illetve hogy az Active Control + fényérzékelő azt jelenti-e, hogy a szoba megvilágításának megfelelően automatikusan változtatja a fényerősséget a tv, ezáltal néha kevesebb is lehet az áramfelvétele?

Aktív témák