Aktív témák

  • Vikus

    tag

    Sziasztok! Szia Cifu! Igazából hozzád intézném a kérdésem, mivel múltkor kérdeztem már egy TV-ről, pontosabban: SAMSUNG LE32M87BD típusról volt szó, és akkor mondtad, hogy a 37'/40'-essel volt csak kontaktod. Filóztam a kérdésen, és több, mint valószínű, hogy az LE37M87BD mellett döntök majd, mivel ez már elvileg full HD, olyan jan. végefelére tervezem majd a vásárlást, legalábbis egyenlőre így áll a helyzet. Neked mi a véleményed erről a TV-ről? Egyenlőre persze csak dvd nézésre / tv nézésre használnám, persze idővel majd konzol / HD filmek is szóbajönnének. Mivel élőben még nem láttam ilyen tv-t, csak neten, képekről, azon azt veszem le, hogy eléggé tökrőződik kikapcsolt állapotban, fényes nem pedig matt az egész tv. Bekapcsolt állapotban milyen? nem tükröződik a képernyő? Mert nekünk itthon egy Sony van, elég nagy és teljes világosságban is tökéletesen lehet nézni rajta mindent, mert elég jó a fényereje + matt az egész (nem csillog-villog). Szóval mi a véleményed erről a TV-ről? (amúgy még egy hülye kérdés: samsungék oldalát "felújították" és nem találom ezt a típust a lista között, csak a 32-es és a 40-es van. Lehet, hogy lefelejtették, vagy direkt hagyták ki, nem gyártják már stb...?) választ előre is köfi :R

Aktív témák