Új hozzászólás Aktív témák

  • hito

    nagyúr

    válasz tomash #3418 üzenetére

    Köszi! :R

    "Csak most olyan helyen tárold,ami katasztrófa mentes!" Hihetetlen, hogy ezt mondod, ugyanis pont tegnap este eresztett el a ragasztó amivel oda volt fogatva az írásvetítő oldalára és az 1kg-os elektronika vitte magával a panelt is. A szalagkábel fogta meg az egész cuccot :Y :W

    Reggel remegő kézzel kapcsoltam be a cuccot és hál' Istennek semmi baja :C Én ezek után nem is értem, hogy hogy sikerül sokaknak elszakítani a szalagkábelt ;]

    Tegnap előtt leszedtem az AG réteget. Hát tényleg nem egy nagy mutatvány. 100-as csiszolóval nekiestem, utána jött a d.vizes konyharuha és 1óra múlva egyben egy könnyed mozdulattal le is téptem a fóliát. Csak ajánlani tudom mindenkinek a HP L1530-as monitort, nagyon könnyű szétkapni, az AG levétele egy vicc annyira könnyű és nálam mindent túlélt. Nagyon jól összerakott darab...

    Ma találkozok egyébként Őrült Ödön fórumtársunkkal, veszek tőle fémhalogén szettet és egy fasza kis optikát is, reményeim szerint egy hét múlva már be lesz szépen dobozolva :C

    [ Szerkesztve ]

    Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Új hozzászólás Aktív témák