Új hozzászólás Aktív témák

  • Elijah Baley

    tag

    válasz axlrose32 #156 üzenetére

    Köszönöm a Válaszod!Közben felvettem a kapcsolatot az LG hivatalos szerviz-vonalával - ott az ügyfélszolgálatos, akivel beszéltem szintén ezt javasolta, és persze a az Edigital ügyfélszolgálatáról is ezt írták. Ma (upsz, az már tegnap volt :D ) vissza is vittem a boltba. Mikor meglátta szervizes srác a képernyőn a fekete sorokat, nem is habozott, egyből mondta, hogy csere..., alapvetően kedvesek voltak a boltban, nem kötözködtek, szóval annak ellenére, hogy a TV hibás volt - amiről nyilván nem a bolt tehet - elégedett vagyok velük, és persze olyan tv gyár sincs, ahonnan nem csusszan ki néha egy két hibás panel. Így nem maradt más, mint hogy reménykedek, hogy a következő az már teljesen hibátlan lesz minden téren ;). Az boltban az eladó 3 munkanapot mondott a tv érkezésére, szóval leghamarabb szerdán jöhet meg,.., pedig hétvégére nagy mozizás lett volna itthon, de hát ember tervez, Isten végez ;)...

    [ Szerkesztve ]

    "Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

Új hozzászólás Aktív témák